align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 19. krog 28.05.17
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za prvaka
1. Sava Kranj 17 13 2 2 54:20 41
2. Šobec Lesce 17 11 1 5 42:23 34
3. Škofja Loka - Medvode 17 10 1 6 46:26 31
4. Zarica Kranj 17 8 3 6 41:34 27
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za obstanek
1. SIJ Acroni Jesenice 17 7 4 6 46:38 25
2. Žiri 17 6 4 7 37:33 22
3. Britof 17 6 3 8 35:34 21
4. Niko Železniki 17 2 4 11 22:59 10
5. Visoko-Preddvor 16 1 2 13 16:72 5
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
19. krog 28.05.17
Sava Kranj:Zarica Kranj 6 : 1 (3 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Škofja Loka - Medvode 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Niko Železniki 4 : 2 (1 : 1) zapisnik
Britof:Žiri 3 : 4 (3 : 3) zapisnik
18. krog 21.05.17
Šobec Lesce:SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Visoko-Preddvor 6 : 2 (3 : 2) zapisnik
Niko Železniki:Britof 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Žiri:Sava Kranj 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
17. krog 14.05.17
Sava Kranj:Zarica Kranj 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Visoko-Preddvor:Šobec Lesce 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Niko Železniki 6 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Žiri 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
16. krog 07.05.17
Zarica Kranj:Škofja Loka - Medvode 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Sava Kranj 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Britof:SIJ Acroni Jesenice 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Visoko-Preddvor 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
15. krog 26.04.17
Sava Kranj:Niko Železniki 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Visoko-Preddvor:Britof 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Žiri:Zarica Kranj 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
14. krog 23.04.17
Šobec Lesce:Žiri 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Visoko-Preddvor 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
Britof:Sava Kranj 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka - Medvode 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
13. krog 17.04.17
Škofja Loka - Medvode:Britof 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj:SIJ Acroni Jesenice 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
12. krog 09.04.17
Niko Železniki:Zarica Kranj 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Britof:Žiri 3 : 2 (2 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka - Medvode 5 : 2 (2 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Sava Kranj 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
11. krog 02.04.17
Žiri:SIJ Acroni Jesenice 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Visoko-Preddvor 4 : 2 (3 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Niko Železniki 7 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Britof 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
10. krog 26.03.17
Sava Kranj:Škofja Loka - Medvode 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Zarica Kranj 6 : 2 (4 : 2) zapisnik
Visoko-Preddvor:Žiri 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Britof:Šobec Lesce 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
10. krog 06.11.16
Sava Kranj:Škofja Loka - Medvode 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Zarica Kranj 6 : 2 (4 : 2) zapisnik
Visoko-Preddvor:Žiri 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Britof:Šobec Lesce 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
9. krog 30.10.16
Britof:Niko Železniki 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Žiri 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Zarica Kranj 0 : 7 (0 : 2) zapisnik
Jesenice:Šobec Lesce 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
8. krog 23.10.16
Niko Železniki:Jesenice 3 : 3 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Visoko-Preddvor 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Škofja Loka - Medvode 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
Zarica Kranj:Sava Kranj 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
7. krog 16.10.16
Škofja Loka - Medvode:Zarica Kranj 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Niko Železniki 1 : 4 (0 : 2) zapisnik
Jesenice:Britof 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Šobec Lesce 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
6. krog 09.10.16
Šobec Lesce:Škofja Loka - Medvode 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Žiri 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Britof:Visoko-Preddvor 5 : 0 (5 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Sava Kranj 2 : 6 (2 : 1) zapisnik
5. krog 02.10.16
Škofja Loka - Medvode:Niko Železniki 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
Visoko-Preddvor:Jesenice 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Žiri:Šobec Lesce 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Britof 3 : 3 (0 : 1) zapisnik
4. krog 25.09.16
Niko Železniki:Žiri 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Britof:Škofja Loka - Medvode 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Jesenice:Sava Kranj 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Zarica Kranj 2 : 3 (1 : 2) zapisnik
3. krog 18.09.16
Žiri:Britof 5 : 2 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Visoko-Preddvor 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Niko Železniki 5 : 2 (4 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Jesenice 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
2. krog 11.09.16
Jesenice:Žiri 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Šobec Lesce 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Visoko-Preddvor:Škofja Loka - Medvode 1 : 9 (0 : 5) zapisnik
Britof:Zarica Kranj 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
1. krog 04.09.16
Žiri:Visoko-Preddvor 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Šobec Lesce:Britof 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Sava Kranj 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Jesenice 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
22. krog 27.05.17
Škofja Loka : Niko Železniki 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 3 : 1
Britof : Polet 1 : 5
Žiri : Naklo 1 : 0
JuRentA Bitnje : Visoko 0 : 1
Jecom Sport DLN : Preddvor 5 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan