align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 21. krog 28.05.17
KLUB ŠT Z N P GR
1. Škofja Loka - Medvode 21 19 0 2 72:16 57
2. Triglav Domplan 21 15 4 2 92:11 49
3. Šenčur 21 12 3 6 51:33 39
4. NOGA Britof 21 9 4 8 42:32 31
5. SIJ Acroni Jesenice 21 8 2 11 40:75 26
6. Sava Kranj 21 4 2 15 15:63 14
7. Šobec Lesce U14 21 3 4 14 23:51 13
8. Zarica Kranj 21 3 3 15 26:80 12
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
21. krog 28.05.17
Sava Kranj:SIJ Acroni Jesenice 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:NOGA Britof 4 : 3 (3 : 3) zapisnik
Šobec Lesce U14:Šenčur 3 : 1 (2 : 1) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Triglav Domplan 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
20. krog 21.05.17
NOGA Britof:Šobec Lesce U14 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Šenčur:Škofja Loka - Medvode 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Triglav Domplan:Sava Kranj 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice :Zarica Kranj 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
19. krog 17.05.17
Šobec Lesce U14:SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Šenčur 5 : 1 (4 : 1) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:NOGA Britof 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
18. krog 14.05.17
SIJ Acroni Jesenice :Škofja Loka - Medvode 1 : 5 (0 : 3) zapisnik
Šenčur:Sava Kranj 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce U14 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
NOGA Britof:Triglav Domplan 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
17. krog 07.05.17
Šenčur:NOGA Britof 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan:SIJ Acroni Jesenice 10 : 0 (4 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Šobec Lesce U14 3 : 2 (3 : 1) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Zarica Kranj 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
16. krog 26.04.17
Šobec Lesce U14:Škofja Loka - Medvode 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice :Šenčur 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Triglav Domplan 2 : 10 (0 : 4) zapisnik
NOGA Britof:Sava Kranj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
15. krog 23.04.17
Triglav Domplan:Šobec Lesce U14 5 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur:Zarica Kranj 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Sava Kranj 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
NOGA Britof:SIJ Acroni Jesenice 9 : 0 (5 : 0) zapisnik
14. krog 17.04.17
Sava Kranj:Šobec Lesce U14 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Šenčur:NOGA Britof 4 : 4 (2 : 1) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:SIJ Acroni Jesenice 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Triglav Domplan 0 : 10 (0 : 3) zapisnik
13. krog 09.04.17
NOGA Britof:Sava Kranj 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce U14:Zarica Kranj 2 : 6 (0 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice :Šenčur 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Škofja Loka - Medvode 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
12. krog 02.04.17
Šobec Lesce U14:NOGA Britof 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Šenčur:Triglav Domplan 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
Sava Kranj:SIJ Acroni Jesenice 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:Škofja Loka - Medvode 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
11. krog 30.10.16
NOGA Britof:Zarica Kranj 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan:Sava Kranj 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Jesenice A:Šobec Lesce U14 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Šenčur 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
10. krog 23.10.16
NOGA Britof:Jesenice A 3 : 4 (3 : 3) zapisnik
Sava Kranj:Škofja Loka - Medvode 0 : 5 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce U14:Triglav Domplan 0 : 8 (0 : 4) zapisnik
Zarica Kranj:Šenčur 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
9. krog 16.10.16
Šenčur:Sava Kranj 5 : 0 (4 : 0) zapisnik
Jesenice A:Zarica Kranj 9 : 1 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan:NOGA Britof 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Šobec Lesce U14 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
8. krog 12.10.16
Jesenice A:Triglav Domplan 3 : 3 (1 : 3) zapisnik
NOGA Britof:Škofja Loka - Medvode 3 : 4 (1 : 2) zapisnik
Šobec Lesce U14:Šenčur 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Sava Kranj 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
7. krog 09.10.16
Jesenice A:Škofja Loka - Medvode 2 : 5 (0 : 2) zapisnik
Triglav Domplan:Zarica Kranj 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce U14:Sava Kranj 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
NOGA Britof:Šenčur 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
6. krog 02.10.16
Šenčur:Jesenice A 5 : 2 (2 : 2) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Triglav Domplan 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce U14 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj:NOGA Britof 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
5. krog 25.09.16
Triglav Domplan:Šenčur 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Zarica Kranj 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
Jesenice A:Sava Kranj 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
NOGA Britof:Šobec Lesce U14 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 21.09.16
Šobec Lesce U14:Jesenice A 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj:NOGA Britof 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Triglav Domplan 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Šenčur:Škofja Loka - Medvode 4 : 1 (1 : 0) zapisnik
3. krog 18.09.16
Triglav Domplan:Šobec Lesce U14 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:Sava Kranj 9 : 1 (4 : 1) zapisnik
Jesenice A:NOGA Britof 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Šenčur:Zarica Kranj 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
2. krog 11.09.16
Šobec Lesce U14:Škofja Loka - Medvode 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur 0 : 4 (0 : 3) zapisnik
Zarica Kranj:Jesenice A 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
NOGA Britof:Triglav Domplan 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
1. krog 04.09.16
Šenčur:Šobec Lesce U14 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka - Medvode:NOGA Britof 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Domplan:Jesenice A 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan