align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 22. krog 10.06.18
KLUB ŠT Z N P GR
1. Triglav Podgorje 20 15 3 2 131:22 48
2. Bled 20 15 1 4 94:35 46
3. Šenčur U14 20 12 5 3 77:25 41
4. Tržič 2012-Naklo 20 13 1 6 90:48 40
5. Žiri 20 11 3 6 49:33 36
6. Niko Železniki 20 11 2 7 69:43 35
7. Škofja Loka-Medvode U14 20 8 2 10 48:59 26
8. Preddvor-Visoko 20 4 4 12 36:68 16
9. Britof U14 20 3 4 13 13:67 13
10. Zarica Kranj U14 20 1 5 14 23:87 8
11. Velesovo 20 1 2 17 12:155 5
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
22. krog 10.06.18
Škofja Loka-Medvode U14:Šenčur U14 1 : 7 (1 : 1) zapisnik
Britof U14:Niko Železniki 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Zarica Kranj U14:Žiri 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Velesovo:Tržič 2012-Naklo 0 : 16 (0 : 5) zapisnik
Preddvor-Visoko:Bled 3 : 4 (1 : 3) zapisnik
21. krog 03.06.18
Triglav Podgorje:Škofja Loka-Medvode U14 12 : 1 (9 : 1) zapisnik
Šenčur U14:Zarica Kranj U14 9 : 1 (4 : 0) zapisnik
Žiri:Velesovo 3 : 0 () zapisnik
Niko Železniki:Preddvor-Visoko 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Britof U14 7 : 1 (3 : 1) zapisnik
20. krog 27.05.18
Preddvor-Visoko:Tržič 2012-Naklo 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
Zarica Kranj U14:Triglav Podgorje 3 : 6 (2 : 2) zapisnik
Bled:Niko Železniki 2 : 4 (2 : 2) zapisnik
Velesovo:Šenčur U14 0 : 13 (0 : 6) zapisnik
Britof U14:Žiri 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
19. krog 20.05.18
Šenčur U14:Britof U14 7 : 0 (6 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Bled 3 : 7 (2 : 4) zapisnik
Žiri:Preddvor-Visoko 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Zarica Kranj U14 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje:Velesovo 23 : 0 (9 : 0) zapisnik
18. krog 16.05.18
Preddvor-Visoko:Šenčur U14 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
Niko Železniki:Tržič 2012-Naklo 4 : 5 (3 : 2) zapisnik
Bled:Žiri 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
Velesovo:Škofja Loka-Medvode U14 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
Triglav Podgorje:Britof U14 9 : 0 (6 : 0) zapisnik
17. krog 13.05.18
Šenčur U14:Bled 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:Velesovo 9 : 0 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Britof U14 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje:Preddvor-Visoko 12 : 0 (4 : 0) zapisnik
16. krog 06.05.18
Tržič 2012-Naklo:Žiri 2 : 7 (1 : 4) zapisnik
Britof U14:Zarica Kranj U14 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Škofja Loka-Medvode U14 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Niko Železniki:Šenčur U14 4 : 4 (1 : 2) zapisnik
Bled:Triglav Podgorje 1 : 5 (0 : 2) zapisnik
15. krog 26.04.18
Velesovo:Britof U14 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:Preddvor-Visoko 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Tržič 2012-Naklo 4 : 1 (4 : 1) zapisnik
Triglav Podgorje:Niko Železniki 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Bled 2 : 6 (1 : 3) zapisnik
14. krog 22.04.18
Žiri:Šenčur U14 0 : 6 (0 : 1) zapisnik
Bled:Zarica Kranj U14 8 : 1 (3 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Velesovo 10 : 0 (6 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka-Medvode U14 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Triglav Podgorje 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
13. krog 15.04.18
Zarica Kranj U14:Niko Železniki 1 : 5 (0 : 3) zapisnik
Velesovo:Bled 1 : 11 (1 : 7) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Tržič 2012-Naklo 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
Triglav Podgorje:Žiri 5 : 2 (3 : 0) zapisnik
Britof U14:Preddvor-Visoko 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
12. krog 08.04.18
Šenčur U14:Triglav Podgorje 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Bled:Britof U14 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Zarica Kranj U14 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
Niko Železniki:Velesovo 13 : 1 (8 : 0) zapisnik
Žiri:Škofja Loka-Medvode U14 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
11. krog 29.10.17
Žiri:Zarica Kranj U14 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Škofja Loka-Medvode U14 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled:Preddvor-Visoko 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Velesovo 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Britof U14 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
10. krog 22.10.17
Velesovo:Žiri 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Britof U14:Tržič 2012-Naklo 1 : 7 (0 : 2) zapisnik
Zarica Kranj U14:Šenčur U14 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Triglav Podgorje 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Niko Železniki 1 : 5 (0 : 3) zapisnik
9. krog 15.10.17
Šenčur U14:Velesovo 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Žiri:Britof U14 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Bled 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Preddvor-Visoko 8 : 0 (3 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje:Zarica Kranj U14 11 : 0 (9 : 0) zapisnik
8. krog 11.10.17
Britof U14:Šenčur U14 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj U14:Škofja Loka-Medvode U14 2 : 5 (0 : 1) zapisnik
Bled:Tržič 2012-Naklo 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Velesovo:Triglav Podgorje 0 : 10 (0 : 6) zapisnik
Preddvor-Visoko:Žiri 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
7. krog 08.10.17
Britof U14:Triglav Podgorje 0 : 8 (0 : 4) zapisnik
Žiri:Bled 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Niko Železniki 4 : 2 (3 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Velesovo 12 : 1 (6 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Preddvor-Visoko 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
6. krog 01.10.17
Velesovo:Zarica Kranj U14 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Britof U14:Škofja Loka-Medvode U14 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
Bled:Šenčur U14 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Triglav Podgorje 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Žiri 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
5. krog 24.09.17
Šenčur U14:Niko Železniki 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
Žiri:Tržič 2012-Naklo 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj U14:Britof U14 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Preddvor-Visoko 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Triglav Podgorje:Bled 6 : 3 (2 : 2) zapisnik
4. krog 17.09.17
Britof U14:Velesovo 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Preddvor-Visoko:Zarica Kranj U14 4 : 0 (3 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Triglav Podgorje 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
Bled:Škofja Loka-Medvode U14 5 : 3 (4 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Šenčur U14 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
3. krog 13.09.17
Triglav Podgorje:Tržič 2012-Naklo 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Žiri 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Velesovo:Preddvor-Visoko 3 : 3 (3 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Niko Železniki 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj U14:Bled 0 : 11 (0 : 7) zapisnik
2. krog 10.09.17
Žiri:Triglav Podgorje 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Škofja Loka-Medvode U14 3 : 2 (2 : 2) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Kranj U14 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Britof U14 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
Bled:Velesovo 7 : 0 (5 : 0) zapisnik
1. krog 03.09.17
Britof U14:Bled 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Velesovo:Niko Železniki 1 : 5 (0 : 3) zapisnik
Triglav Podgorje:Šenčur U14 2 : 2 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Žiri 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:Tržič 2012-Naklo 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan