align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 20. krog 02.06.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. SIJ Acroni Jesenice 20 15 2 3 75:27 47
2. Škofja Loka-Medvode 20 11 4 5 57:29 37
3. Triglav Domplan 20 11 2 7 63:42 35
4. Šobec Lesce 20 6 7 7 31:37 25
5. Šenčur 20 7 4 9 35:36 25
6. Zarica Kranj 20 0 1 19 18:108 1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
20. krog 02.06.19
SIJ Acroni Jesenice:Zarica Kranj 6 : 0 (4 : 0) zapisnik
Šenčur:Triglav Domplan 6 : 1 (3 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Škofja Loka-Medvode 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
19. krog 26.05.19
Zarica Kranj:Šenčur 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Šobec Lesce 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:SIJ Acroni Jesenice 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
18. krog 19.05.19
Šenčur:Škofja Loka-Medvode 2 : 3 (2 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:SIJ Acroni Jesenice 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Zarica Kranj 3 : 1 (3 : 1) zapisnik
17. krog 12.05.19
Zarica Kranj:Šobec Lesce 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Šenčur 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Triglav Domplan 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
16. krog 09.05.19
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Šenčur 2 : 2 (0 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:SIJ Acroni Jesenice 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
15. krog 25.04.19
Zarica Kranj:SIJ Acroni Jesenice 0 : 4 (0 : 4) zapisnik
Triglav Domplan:Šenčur 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šobec Lesce 2 : 2 (0 : 2) zapisnik
14. krog 22.04.19
Šenčur:Zarica Kranj 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka-Medvode 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Triglav Domplan 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
13. krog 14.04.19
Škofja Loka-Medvode:Šenčur 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Triglav Domplan 1 : 4 (0 : 3) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Šobec Lesce 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
12. krog 07.04.19
Šobec Lesce:Zarica Kranj 4 : 1 (1 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Škofja Loka-Medvode 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Šenčur:SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
11. krog 31.03.19
Škofja Loka-Medvode:Zarica Kranj 7 : 1 (3 : 1) zapisnik
Šenčur:Šobec Lesce 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Triglav Domplan 1 : 3 (1 : 2) zapisnik
10. krog 28.10.18
Šobec Lesce:Škofja Loka-Medvode 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Šenčur:Triglav Domplan 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Zarica Kranj 15 : 1 (7 : 1) zapisnik
9. krog 21.10.18
Zarica Kranj:Šenčur 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:SIJ Acroni Jesenice 1 : 2 (0 : 2) zapisnik
Triglav Domplan:Šobec Lesce 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
8. krog 14.10.18
Šenčur:Škofja Loka-Medvode 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (2 : 1) zapisnik
Triglav Domplan:Zarica Kranj 14 : 1 (8 : 1) zapisnik
7. krog 07.10.18
SIJ Acroni Jesenice:Šenčur 5 : 1 (3 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Šobec Lesce 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Triglav Domplan 3 : 3 (2 : 2) zapisnik
6. krog 30.09.18
Zarica Kranj:Škofja Loka-Medvode 1 : 4 (0 : 4) zapisnik
Triglav Domplan:SIJ Acroni Jesenice 2 : 3 (0 : 2) zapisnik
Šobec Lesce:Šenčur 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
5. krog 23.09.18
Zarica Kranj:SIJ Acroni Jesenice 2 : 10 (2 : 5) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šobec Lesce 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Triglav Domplan:Šenčur 4 : 2 (1 : 1) zapisnik
4. krog 19.09.18
Šobec Lesce:Triglav Domplan 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
Šenčur:Zarica Kranj 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
SIJ Acroni Jesenice:Škofja Loka-Medvode 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
3. krog 16.09.18
SIJ Acroni Jesenice:Šobec Lesce 2 : 1 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Šenčur 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj:Triglav Domplan 3 : 5 (1 : 3) zapisnik
2. krog 09.09.18
Triglav Domplan:Škofja Loka-Medvode 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
Šobec Lesce:Zarica Kranj 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Šenčur:SIJ Acroni Jesenice 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
1. krog 02.09.18
SIJ Acroni Jesenice:Triglav Domplan 2 : 4 (1 : 3) zapisnik
Šenčur:Šobec Lesce 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode:Zarica Kranj 7 : 2 (2 : 1) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan