align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 22. krog 09.06.19
KLUB ŠT Z N P GR
1. Žiri-Ledine 22 21 0 1 152:9 63
2. Niko Železniki 22 18 2 2 140:19 56
3. Škofja Loka-Medvode U14 22 14 5 3 132:34 47
4. Šenčur U14 22 12 6 4 54:22 42
5. Sava Kranj 22 11 4 7 56:37 37
6. Triglav Domplan-bordo 22 11 2 9 71:74 35
7. Preddvor-Visoko 22 9 3 10 41:36 30
8. KOV Jesenice 22 8 2 12 37:82 26
9. Tržič 2012-Naklo 22 5 2 15 35:111 17
10. Bled-Bohinj 22 5 2 15 26:93 17
11. Triglav Domplan-beli 22 2 3 17 33:116 9
12. Zarica Kranj U14 22 0 1 21 12:156 1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
22. krog 09.06.19
Šenčur U14:Triglav Domplan-beli 8 : 0 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Bled-Bohinj 15 : 0 (9 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:Sava Kranj 0 : 6 (0 : 3) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Škofja Loka-Medvode U14 1 : 7 (0 : 2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Tržič 2012-Naklo 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice:Žiri-Ledine 0 : 10 (0 : 4) zapisnik
21. krog 02.06.19
Žiri-Ledine:Zarica Kranj U14 12 : 0 (4 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Šenčur U14 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Preddvor-Visoko 0 : 5 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:KOV Jesenice 2 : 3 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Niko Železniki 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Triglav Domplan-bordo 1 : 7 (0 : 4) zapisnik
20. krog 26.05.19
Šenčur U14:Žiri-Ledine 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj U14:Bled-Bohinj 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Preddvor-Visoko:Triglav Domplan-bordo 3 : 1 (0 : 1) zapisnik
KOV Jesenice:Škofja Loka-Medvode U14 0 : 6 (0 : 2) zapisnik
Niko Železniki:Tržič 2012-Naklo 9 : 0 (3 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Sava Kranj 1 : 9 (0 : 5) zapisnik
19. krog 19.05.19
Triglav Domplan-bordo:Niko Železniki 0 : 11 (0 : 6) zapisnik
Sava Kranj:Preddvor-Visoko 2 : 1 (0 : 1) zapisnik
Žiri-Ledine:Triglav Domplan-beli 14 : 0 (7 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Šenčur U14 1 : 1 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Zarica Kranj U14 19 : 0 (8 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:KOV Jesenice 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
18. krog 12.05.19
Zarica Kranj U14:Tržič 2012-Naklo 3 : 3 (1 : 2) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Bled-Bohinj 2 : 4 (0 : 3) zapisnik
Preddvor-Visoko:Niko Železniki 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Žiri-Ledine 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
KOV Jesenice:Triglav Domplan-bordo 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Škofja Loka-Medvode U14 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
17. krog 09.05.19
Škofja Loka-Medvode U14:Triglav Domplan-beli 12 : 2 (4 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:Sava Kranj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Triglav Domplan-beli 12 : 2 (4 : 1) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Šenčur U14 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Niko Železniki:KOV Jesenice 6 : 2 (1 : 1) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Zarica Kranj U14 12 : 0 (9 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:Preddvor-Visoko 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
16. krog 25.04.19
Triglav Domplan-beli:Tržič 2012-Naklo 3 : 3 (0 : 2) zapisnik
Žiri-Ledine:Bled-Bohinj 9 : 1 (3 : 1) zapisnik
Zarica Kranj U14:Niko Železniki 0 : 13 (0 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Škofja Loka-Medvode U14 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Triglav Domplan-bordo 2 : 2 (0 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:KOV Jesenice 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
15. krog 22.04.19
KOV Jesenice:Zarica Kranj U14 6 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Žiri-Ledine 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Triglav Domplan-beli 8 : 0 (5 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Šenčur U14 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Preddvor-Visoko 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Sava Kranj 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
14. krog 14.04.19
Preddvor-Visoko:Zarica Kranj U14 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:Tržič 2012-Naklo 12 : 0 (5 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Niko Železniki 1 : 8 (0 : 3) zapisnik
Bled-Bohinj:Škofja Loka-Medvode U14 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Šenčur U14:KOV Jesenice 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Triglav Domplan-bordo 1 : 4 (0 : 3) zapisnik
13. krog 07.04.19
Zarica Kranj U14:Šenčur U14 0 : 2 (0 : 2) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Žiri-Ledine 1 : 4 (1 : 3) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Preddvor-Visoko 3 : 2 (1 : 2) zapisnik
KOV Jesenice:Triglav Domplan-beli 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Sava Kranj 7 : 1 (5 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Bled-Bohinj 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
12. krog 31.03.19
Škofja Loka-Medvode U14:Tržič 2012-Naklo 9 : 2 (6 : 2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Šenčur U14 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:Niko Železniki 3 : 1 (1 : 1) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Zarica Kranj U14 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:Triglav Domplan-bordo 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:KOV Jesenice 4 : 0 (0 : 0) zapisnik
11. krog 28.10.18
Tržič 2012-Naklo:Preddvor-Visoko 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Šenčur U14 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Triglav Domplan-bordo 10 : 1 (5 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Zarica Kranj U14 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:KOV Jesenice 7 : 0 (4 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Niko Železniki 0 : 14 (0 : 3) zapisnik
10. krog 21.10.18
KOV Jesenice:Bled-Bohinj 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Tržič 2012-Naklo 6 : 2 (3 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:Žiri-Ledine 0 : 14 (0 : 5) zapisnik
Šenčur U14:Sava Kranj 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka-Medvode U14 5 : 2 (3 : 1) zapisnik
Preddvor-Visoko:Triglav Domplan-beli 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
9. krog 14.10.18
Žiri-Ledine:Šenčur U14 6 : 0 (3 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Niko Železniki 0 : 6 (0 : 4) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:KOV Jesenice 12 : 0 (8 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Triglav Domplan-beli 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Zarica Kranj U14 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Preddvor-Visoko 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
8. krog 10.10.18
Niko Železniki:Triglav Domplan-bordo 7 : 1 (2 : 1) zapisnik
KOV Jesenice:Tržič 2012-Naklo 4 : 3 (0 : 1) zapisnik
Šenčur U14:Bled-Bohinj 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-beli:Žiri-Ledine 2 : 4 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj U14:Škofja Loka-Medvode U14 0 : 12 (0 : 5) zapisnik
Preddvor-Visoko:Sava Kranj 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
7. krog 07.10.18
Žiri-Ledine:Sava Kranj 7 : 0 (3 : 0) zapisnik
Bled-Bohinj:Triglav Domplan-beli 6 : 1 (4 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:KOV Jesenice 6 : 1 (5 : 0) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Šenčur U14 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Zarica Kranj U14 5 : 2 (3 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Preddvor-Visoko 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
6. krog 30.09.18
Triglav Domplan-beli:Škofja Loka-Medvode U14 3 : 7 (0 : 4) zapisnik
Zarica Kranj U14:Triglav Domplan-bordo 1 : 4 (1 : 2) zapisnik
KOV Jesenice:Niko Železniki 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Tržič 2012-Naklo 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Žiri-Ledine 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Bled-Bohinj 5 : 1 (1 : 0) zapisnik
5. krog 23.09.18
KOV Jesenice:Preddvor-Visoko 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:Žiri-Ledine 0 : 6 (0 : 5) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Triglav Domplan-beli 6 : 2 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Zarica Kranj U14 9 : 0 (2 : 0) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Šenčur U14 1 : 6 (1 : 4) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Sava Kranj 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
4. krog 19.09.18
Triglav Domplan-beli:Triglav Domplan-bordo 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Sava Kranj:Tržič 2012-Naklo 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Žiri-Ledine:Škofja Loka-Medvode U14 3 : 1 (3 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:KOV Jesenice 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Šenčur U14:Niko Železniki 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Preddvor-Visoko:Bled-Bohinj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
3. krog 16.09.18
Zarica Kranj U14:Preddvor-Visoko 1 : 8 (0 : 7) zapisnik
KOV Jesenice:Šenčur U14 0 : 5 (0 : 5) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Žiri-Ledine 0 : 11 (0 : 5) zapisnik
Triglav Domplan-bordo:Sava Kranj 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka-Medvode U14:Bled-Bohinj 8 : 0 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Triglav Domplan-beli 8 : 1 (2 : 1) zapisnik
2. krog 09.09.18
Triglav Domplan-beli:KOV Jesenice 1 : 2 (1 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Zarica Kranj U14 6 : 0 (5 : 0) zapisnik
Preddvor-Visoko:Škofja Loka-Medvode U14 3 : 5 (1 : 2) zapisnik
Sava Kranj:Niko Železniki 1 : 4 (0 : 1) zapisnik
Bled-Bohinj:Tržič 2012-Naklo 3 : 4 (0 : 2) zapisnik
Žiri-Ledine:Triglav Domplan-bordo 13 : 0 (8 : 0) zapisnik
1. krog 02.09.18
Triglav Domplan-bordo:Bled-Bohinj 7 : 0 (1 : 0) zapisnik
Šenčur U14:Preddvor-Visoko 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice:Sava Kranj 0 : 5 (0 : 3) zapisnik
Tržič 2012-Naklo:Škofja Loka-Medvode U14 2 : 9 (1 : 5) zapisnik
Niko Železniki:Žiri-Ledine 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Zarica Kranj U14:Triglav Domplan-beli 0 : 5 (0 : 2) zapisnik
REZULTATI
3.SNL - zahod 2019/20
9. krog 12.10.19
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 0 : 3
Ilirija 1911 : Primorje 0 : 0
Svoboda Ljubljana : Adria 3 : 0
Sava Kranj : Žiri 2 : 0
Elta Izola : Bled Hirter 1 : 0
Fama Vipava : Kočevje 1 : 0
TKK Tolmin : Arne Tabor 69 2 : 0
GNL-člani 2019/20
7. krog 12.10.19
Britof : Visoko 1 : 0
Škofja Loka : Bitnje dobrozasenci.si 3 : 2
Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Polet : Niko Železniki 6 : 2
Bohinj : Kranjska Gora 7 : 1
Preddvor : Velesovo 0 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan