align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
 Rad igram nogomet 2019/19 - Razpored turnirjev za mlajše cicibane U9- Žirovnica, 24.11.2018 (19.11.2018)
 Zimska liga 2018/19 - Razpored tekem - Prvi vikend, sobota, 24.11. in nedelja, 25.11.2018-verzija 1 (19.11.2018)
 Regijski center MNZG-Kranj - šesto srečanje: ponedeljek, 19.11. in torek, 20.11.2018 (14.11.2018)
 Zimska liga 2018/19 - Obrazec za prijavo ekipe (14.11.2018)
 Zimska liga 2018/19 - Pravila tekmovanja (14.11.2018)
 Zimska liga 2018/19 - Seznam prijavljenih ekip (14.11.2018)
 Rad igram nogomet 2018/19 - Razpored turnirja za starejše cicibane U11- Šenčur, 18.11.2018 (12.11.2018)
 Rad igram nogomet 2018/19 - Razpored turnirja za starejše cicibane U11- Šenčur, 17.11.2018 (12.11.2018)
 Rad igram nogomet (RIN) 2018/19 - Razpored prvega turnirja U9- Cerklje, 11.11.2018 (08.11.2018)
 Regijski center MNZG-Kranj - peto srečanje: ponedeljek, 5.11. in torek, 6.11.2018 (02.11.2018)
 Zimska liga 2018/19 - Razpis (29.10.2018)
 Rad igram nogomet 2018/19- spretnostne naloge (29.10.2018)
 Rad igram nogomet 2018/19 - Razpis (29.10.2018)
 Rad igram nogomet 2018/19 - Navodila (29.10.2018)
 Regijski center MNZG-Kranj - četrto srečanje: ponedeljek, 15.10. in torek, 16.10.2018 (12.10.2018)
 Mlajši cicibani U9 - Razpored turnirjev 3. kroga (13.10.2018) (08.10.2018)
 Mlajši cicibani U9 - Razpored turnirjev 2. kroga (6.10.2018) (02.10.2018)
 Regijski center MNZG-Kranj - tretje srečanje: ponedeljek, 1.10. in torek (26.09.2018)
 Mlajši cicibani U9 - Razpored turnirjev 1. kroga: sobota, 15.9.2018 (13.09.2018)
 Regijski center MNZG-Kranj - drugo srečanje, 17.9. in 18.9.2018 (13.09.2018)
 Regijski center MNZG-Kranj - prvo srečanje, 3.9. in 4.9.2018 (03.09.2018)
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan