align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
 Rad igram nogome 2018/19 - 2.faza - Razpored turnirjev za U11 in U9, Trata, 24.2.2019 (18.02.2019)
 Rad igram nogomet - 2. faza: Razpored turnirjev U11 in U9, Cerklje, 17.2.2019 (11.02.2019)
 Zimska liga 2018/19 - Končna razvrstitev ekip starejših cicibanov U11 (11.02.2019)
 Zimska liga 2018/19 - Rezultati devetega tekmovalnega vikenda (9.2.2019) (11.02.2019)
 Zimska liga 2018/19 - Razvrstitev ekip U10 in U11 po 8. tekmovalnem vikendu (05.02.2019)
 Zimska liga 2018/19 - Rezultati 8. tekmovalnega vikenda (3.2.2019) (04.02.2019)
 Rad igram nogomet 2018/19 - 2. faza, Razpored turnirjev U9 in U11, Železniki, 10.2.2019 (01.02.2019)
 Zimska liga 2018/19 - Razvrstitev ekip po 7. tekmovalnem vikendu (28.01.2019)
 Zimska liga 2018/19 - Rezultati 7. tekmovalnega vikenda (26.1. in 27.1.2019) (28.01.2019)
 Rad igram nogome 2018/19 - 2.faza - Razpored turnirjev za U11, Zabreznica, 2.2.2019 (25.01.2019)
 Zimska liga 2018/19 - Rezultati 6. tekmovalnega vikenda (20.1.2019) (22.01.2019)
 Zimska liga 2018/19 - Rezultati 5. tekmovalnega vikenda (12.1. in 13.1.2019) (14.01.2019)
 Zimska liga 2018/19 - Rezultati 4. tekmovalnega vikenda (15. in 16.12.2018) (19.12.2018)
 Zimska liga 2018/19 - Rezultati 3. tekmovalnega vikenda (8.12. in 9.12.2018) (12.12.2018)
 Zimska liga 2018/19 - Rezultati 2. tekmovalnega vikenda (1.12 in 2.12.2018) (06.12.2018)
 Rad igram nogomet - Razpored turnirjev za U11 in U9, Cerklje, nedelja 9.12.2018 (03.12.2018)
 Rad igram nogomet - Razpored turnirjev za U11 in U9, B. Bistrica, sobota, 8.12.2018 (03.12.2018)
 Zimska liga 2018/19 - Rezultati 1. tekmovalnega vikenda (24.11. in 25.11.2018) (30.11.2018)
 Regijski center MNZG-Kranj - 7.srečanje (3.12. in 4.12.2018) (30.11.2018)
 Rad igram nogomet 2019/19 - Razpored turnirjev za mlajše cicibane U9- Žirovnica, 24.11.2018 (19.11.2018)
 Zimska liga 2018/19 - Obrazec za prijavo ekipe (14.11.2018)
 Zimska liga 2018/19 - Pravila tekmovanja (14.11.2018)
 Zimska liga 2018/19 - Seznam prijavljenih ekip (14.11.2018)
 Rad igram nogomet 2018/19 - Razpored turnirja za starejše cicibane U11- Šenčur, 18.11.2018 (12.11.2018)
 Rad igram nogomet 2018/19 - Razpored turnirja za starejše cicibane U11- Šenčur, 17.11.2018 (12.11.2018)
 Rad igram nogomet (RIN) 2018/19 - Razpored prvega turnirja U9- Cerklje, 11.11.2018 (08.11.2018)
 Regijski center MNZG-Kranj - peto srečanje: ponedeljek, 5.11. in torek, 6.11.2018 (02.11.2018)
 Zimska liga 2018/19 - Razpis (29.10.2018)
 Rad igram nogomet 2018/19- spretnostne naloge (29.10.2018)
 Rad igram nogomet 2018/19 - Razpis (29.10.2018)
 Rad igram nogomet 2018/19 - Navodila (29.10.2018)
 Regijski center MNZG-Kranj - četrto srečanje: ponedeljek, 15.10. in torek, 16.10.2018 (12.10.2018)
 Mlajši cicibani U9 - Razpored turnirjev 3. kroga (13.10.2018) (08.10.2018)
 Mlajši cicibani U9 - Razpored turnirjev 2. kroga (6.10.2018) (02.10.2018)
 Regijski center MNZG-Kranj - tretje srečanje: ponedeljek, 1.10. in torek (26.09.2018)
 Mlajši cicibani U9 - Razpored turnirjev 1. kroga: sobota, 15.9.2018 (13.09.2018)
 Regijski center MNZG-Kranj - drugo srečanje, 17.9. in 18.9.2018 (13.09.2018)
 Regijski center MNZG-Kranj - prvo srečanje, 3.9. in 4.9.2018 (03.09.2018)
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
16. krog 16.03.19
Zagorje : Ivančna Gorica 2 : 1
Svoboda Ljubljana : Sava Kranj 2 : 0
Brinje Grosuplje : Arne Tabor 69 1 : 1
Žiri : Tinex Šenčur 2 : 2
Komenda : Bled Hirter 1 : 3
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan