align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 21. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Lenič Jan Sava Kranj 21 5 0
Tramte Tine Škofja Loka - Medvode 14 2 0
Bokal Šter Tian Zarica Kranj 13 1 0
Bešić Mario SIJ Acroni Jesenice 12 0 0
Babić Josip Britof 11 1 0
Dolenc Tine Žiri 11 1 0
Bajrić Amar SIJ Acroni Jesenice 10 0 0
Anžlovar Luka Škofja Loka - Medvode 9 0 0
Šifrar Tjaš Žiri 9 0 0
Rozman Miha Šobec Lesce 9 0 0
Tomić Toni Sava Kranj 8 0 0
Klemenc Nejc Sava Kranj 8 0 0
Matijaševič Tjuš Britof 8 1 0
Krč Urban Britof 8 2 0
Amidžić Adis Šobec Lesce 7 0 0
Novak Sergej Škofja Loka - Medvode 7 0 0
Drobnič Jakob Niko Železniki 7 0 0
Bajrić Jasmin SIJ Acroni Jesenice 7 0 0
Jovanović David Šobec Lesce 7 2 0
Džafić Belmin SIJ Acroni Jesenice 6 0 0
Benedičič Miha Niko Železniki 6 0 0
Crnalić Anis Sava Kranj 6 0 0
Trolli Sherif Zarica Kranj 6 0 0
Jelovčan Žiga Sava Kranj 5 0 0
Idrizi Tim Sava Kranj 5 0 0
Lavtar Matevž Šobec Lesce 5 0 0
Pogačnik Jure Šobec Lesce 5 0 0
Radojčić Vukoje Britof 5 1 0
Pernuš Matej Visoko-Preddvor 5 1 0
Nosan Matija Škofja Loka - Medvode 4 0 0
Drmota Matic Žiri 4 0 0
Zajc Gašper Škofja Loka - Medvode 4 0 0
Košir Urh Zarica Kranj 3 0 0
Kukavica Benjamin Britof 3 0 0
Prezelj Nejc Niko Železniki 3 0 0
Samardžić Benjamin Zarica Kranj 3 0 0
Dizdarević Adnan Sava Kranj 3 0 0
Shaykarov Hristiyan Zarica Kranj 3 0 0
Sanković Luka Zarica Kranj 3 0 0
Podvratnik Renato Zarica Kranj 3 0 0
Kukovec Gašper Škofja Loka - Medvode 3 0 0
Džafić Din SIJ Acroni Jesenice 3 0 1
Mlakar Rok Šobec Lesce 2 0 0
Mehani Erjon Zarica Kranj 2 0 0
Lavtar Gašper Šobec Lesce 2 0 0
Basta Jan Zarica Kranj 2 0 0
Trojanšek Tine Škofja Loka - Medvode 2 0 0
Kranjc Sašo Žiri 2 0 0
Šenk Gašper Britof 2 0 0
Strniša Jakob Visoko-Preddvor 2 0 0
Benkovič Jon SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Kalar Gašper Britof 2 0 0
Tkalec Matej Sava Kranj 2 0 0
Varagič Vid Sava Kranj 2 0 0
Pintar Aljaž Žiri 2 0 0
Jelar Domen Visoko-Preddvor 2 0 0
Durmišević Vernes SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Bobar Jaša Niko Železniki 2 0 0
Debeljak Žan Visoko-Preddvor 2 0 0
Jereb Rok Žiri 2 0 0
Kremenović Igor Šobec Lesce 2 0 0
Poljanšek Žan Žiri 2 0 0
Ganibegović Alen Zarica Kranj 2 0 0
Tufegdžić Ognjen Sava Kranj 2 0 0
Brence Benjamin Žiri 2 0 0
Prek Rene Žiri 2 1 0
Varmaz Benjamin SIJ Acroni Jesenice 2 1 0
Kralj Matic Škofja Loka - Medvode 1 0 0
Krupić Amar SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Lap Aljoša Šobec Lesce 1 0 0
Xhekaj Endrit Sava Kranj 1 0 0
Sitar Tevž Britof 1 0 0
Kavčič Tobija Žiri 1 0 0
Csipö Gašper Britof 1 0 0
Gajgar Patrik Niko Železniki 1 0 0
Pavlovčič Andrej Zarica Kranj 1 0 0
Djaković Dejan Britof 1 0 0
Polanc Denis Britof 1 0 0
Čajić Nik Zarica Kranj 1 0 0
Jordan Krištof Zarica Kranj 1 0 0
Frlic Miha Žiri 1 0 0
Pajaziti Florentin SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Gorzeti Jan Šobec Lesce 1 0 0
Kuhar Jaka Zarica Kranj 1 0 0
Martinjak Jaka Visoko-Preddvor 1 0 0
Križnar Nejc Visoko-Preddvor 1 0 0
Sever Blaž Šobec Lesce 1 0 0
Kristan Maj Žiri 1 0 0
Rejc Andrej Visoko-Preddvor 1 0 0
Gorzeti Žan Šobec Lesce 1 0 0
Šmitran Aleks Škofja Loka - Medvode 1 0 0
Frelih Rok Niko Železniki 1 0 0
Bytyqi Blendon SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Jensterle Iris Niko Železniki 1 0 0
Mezek Timotej SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Pintar Rok Niko Železniki 1 0 0
Debeljak Gal Visoko-Preddvor 1 0 0
Taskov Dejan Zarica Kranj 1 0 0
Idrizoski Muhamed Sava Kranj 1 0 0
Frelih Blaž Žiri 1 0 0
Baxhaku Astrit SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Krišelj Andraž Visoko-Preddvor 1 0 0
Cof Peter Škofja Loka - Medvode 1 0 0
Pantelić Sebastjan Zarica Kranj 1 0 0
Tubić Adis SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Srečnik Domen Zarica Kranj 1 0 0
Vučkić Edin Zarica Kranj 1 0 0
Zadnik Jan Sava Kranj 1 0 0
Iličič Luka Britof 1 0 0
Kolenović Edi Škofja Loka - Medvode 1 1 0
Štular Jurij Šobec Lesce 1 1 0
Banič Luka Škofja Loka - Medvode 1 1 0
Kozinc Bor Šobec Lesce 1 0 1
Stanonik Tadej Škofja Loka - Medvode 1 0 1
Kne Žan Visoko-Preddvor 0 0 1
Snedec Bor Visoko-Preddvor 0 0 1
Gerkman Andraž Visoko-Preddvor 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
3. krog 16.09.17
Škofja Loka : Velesovo 5 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1
Polet : Visoko 0 : 1
Žiri : Niko Železniki 5 : 0
Britof : Royal Sport DLN 6 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan