align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  04.09.16 
04.09.16  Niko Železniki : prost
04.09.16  Šobec Lesce : Britof 2 : 0(1 : 0)
04.09.16  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(1 : 0)
04.09.16  Žiri : Visoko-Preddvor 2 : 2(1 : 1)
04.09.16  Škofja Loka - Medvode : Sava Kranj 0 : 1(0 : 0)
 2. krog  11.09.16 
11.09.16  prost : Sava Kranj
11.09.16  Visoko-Preddvor : Škofja Loka - Medvode 1 : 9(0 : 5)
11.09.16  SIJ Acroni Jesenice : Žiri 1 : 1(1 : 0)
11.09.16  Britof : Zarica Kranj 0 : 1(0 : 0)
11.09.16  Niko Železniki : Šobec Lesce 1 : 2(0 : 1)
 3. krog  18.09.16 
18.09.16  Šobec Lesce : prost
18.09.16  Zarica Kranj : Niko Železniki 5 : 2(4 : 0)
18.09.16  Žiri : Britof 5 : 2(1 : 1)
18.09.16  Škofja Loka - Medvode : SIJ Acroni Jesenice 4 : 1(1 : 1)
18.09.16  Sava Kranj : Visoko-Preddvor 7 : 0(4 : 0)
 4. krog  25.09.16 
25.09.16  prost : Visoko-Preddvor
25.09.16  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 3 : 1(0 : 1)
25.09.16  Britof : Škofja Loka - Medvode 0 : 1(0 : 0)
25.09.16  Niko Železniki : Žiri 2 : 2(1 : 0)
25.09.16  Šobec Lesce : Zarica Kranj 2 : 3(1 : 2)
 5. krog  02.10.16 
02.10.16  Zarica Kranj : prost
02.10.16  Žiri : Šobec Lesce 3 : 2(2 : 2)
02.10.16  Škofja Loka - Medvode : Niko Železniki 4 : 1(1 : 0)
02.10.16  Sava Kranj : Britof 3 : 3(0 : 1)
02.10.16  Visoko-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1(2 : 0)
 6. krog  09.10.16 
07.10.16  Šobec Lesce : Škofja Loka - Medvode 1 : 0(1 : 0)
09.10.16  Zarica Kranj : Žiri 2 : 0(1 : 0)
09.10.16  prost : SIJ Acroni Jesenice
09.10.16  Britof : Visoko-Preddvor 5 : 0(5 : 0)
09.10.16  Niko Železniki : Sava Kranj 2 : 6(2 : 1)
 7. krog  16.10.16 
16.10.16  Žiri : prost
16.10.16  Škofja Loka - Medvode : Zarica Kranj 1 : 1(0 : 0)
16.10.16  Sava Kranj : Šobec Lesce 2 : 1(1 : 0)
16.10.16  Visoko-Preddvor : Niko Železniki 1 : 4(0 : 2)
16.10.16  SIJ Acroni Jesenice : Britof 0 : 4(0 : 2)
 8. krog  23.10.16 
23.10.16  prost : Britof
23.10.16  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3(0 : 1)
23.10.16  Šobec Lesce : Visoko-Preddvor 3 : 0(0 : 0)
23.10.16  Zarica Kranj : Sava Kranj 1 : 1(0 : 0)
23.10.16  Žiri : Škofja Loka - Medvode 1 : 3(1 : 2)
 9. krog  30.10.16 
30.10.16  Škofja Loka - Medvode : prost
30.10.16  Sava Kranj : Žiri 2 : 1(1 : 0)
30.10.16  Visoko-Preddvor : Zarica Kranj 0 : 7(0 : 2)
30.10.16  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 2 : 3(1 : 1)
30.10.16  Britof : Niko Železniki 2 : 0(1 : 0)
 10. krog  26.03.17 
04.05.17  Britof : Šobec Lesce 2 : 0(0 : 0)
12.04.17  Visoko-Preddvor : Žiri 2 : 2(0 : 1)
25.03.17  Sava Kranj : Škofja Loka - Medvode 4 : 1(1 : 0)
26.03.17  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 6 : 2(4 : 2)
26.03.17  prost : Niko Železniki
 11. krog  02.04.17 
02.04.17  Sava Kranj : prost
02.04.17  Škofja Loka - Medvode : Visoko-Preddvor 4 : 2(3 : 0)
02.04.17  Žiri : SIJ Acroni Jesenice 6 : 0(2 : 0)
02.04.17  Zarica Kranj : Britof 3 : 2(1 : 2)
02.04.17  Šobec Lesce : Niko Železniki 7 : 0(2 : 0)
 12. krog  09.04.17 
09.04.17  prost : Šobec Lesce
09.04.17  Niko Železniki : Zarica Kranj 1 : 1(1 : 1)
09.04.17  Britof : Žiri 3 : 2(2 : 1)
09.04.17  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka - Medvode 5 : 2(2 : 0)
09.04.17  Visoko-Preddvor : Sava Kranj 0 : 6(0 : 2)
 13. krog  17.04.17 
17.04.17  Visoko-Preddvor : prost
17.04.17  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1(2 : 1)
17.04.17  Škofja Loka - Medvode : Britof 4 : 1(1 : 1)
17.04.17  Žiri : Niko Železniki 4 : 0(0 : 0)
17.04.17  Zarica Kranj : Šobec Lesce 2 : 3(2 : 2)
 14. krog  23.04.17 
23.04.17  prost : Zarica Kranj
23.04.17  Šobec Lesce : Žiri 4 : 2(2 : 0)
23.04.17  Niko Železniki : Škofja Loka - Medvode 0 : 3(0 : 0)
23.04.17  Britof : Sava Kranj 1 : 3(1 : 1)
23.04.17  SIJ Acroni Jesenice : Visoko-Preddvor 7 : 0(4 : 0)
 15. krog  26.04.17 
03.05.17  Žiri : Zarica Kranj 1 : 0(0 : 0)
25.04.17  Sava Kranj : Niko Železniki 6 : 0(3 : 0)
25.04.17  Škofja Loka - Medvode : Šobec Lesce 0 : 3(0 : 1)
26.04.17  SIJ Acroni Jesenice : prost
26.04.17  Visoko-Preddvor : Britof 2 : 3(2 : 1)
 16. krog  07.05.17 
07.05.17  prost : Žiri
07.05.17  Zarica Kranj : Škofja Loka - Medvode 0 : 5(0 : 2)
07.05.17  Šobec Lesce : Sava Kranj 0 : 1(0 : 0)
07.05.17  Niko Železniki : Visoko-Preddvor 2 : 1(1 : 1)
07.05.17  Britof : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2(0 : 0)
 17. krog  14.05.17 
10.05.17  Sava Kranj : Zarica Kranj 0 : 5(0 : 3)
14.05.17  Škofja Loka - Medvode : Žiri 3 : 1(1 : 0)
14.05.17  Britof : prost
14.05.17  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 6 : 0(0 : 0)
14.05.17  Visoko-Preddvor : Šobec Lesce 1 : 4(1 : 1)
 18. krog  21.05.17 
21.05.17  prost : Škofja Loka - Medvode
21.05.17  Žiri : Sava Kranj 0 : 2(0 : 2)
21.05.17  Zarica Kranj : Visoko-Preddvor 6 : 2(3 : 2)
21.05.17  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2(0 : 2)
21.05.17  Niko Železniki : Britof 2 : 2(0 : 1)
 19. krog  28.05.17 
28.05.17  Sava Kranj : Zarica Kranj 6 : 1(3 : 1)
28.05.17  Šobec Lesce : Škofja Loka - Medvode 3 : 2(2 : 2)
28.05.17  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 4 : 2(1 : 1)
28.05.17  Britof : Žiri 3 : 4(3 : 3)
 20. krog  31.05.17 
01.06.17  Šobec Lesce : Zarica Kranj 4 : 2(2 : 0)
01.06.17  Škofja Loka - Medvode : Sava Kranj 1 : 11(0 : 4)
31.05.17  Britof : Niko Železniki 4 : 1(1 : 1)
31.05.17  Žiri : SIJ Acroni Jesenice 2 : 0(1 : 0)
 21. krog  04.06.17 
04.06.17  Sava Kranj : Šobec Lesce 4 : 0(1 : 0)
04.06.17  Zarica Kranj : Škofja Loka - Medvode 2 : 4(1 : 1)
04.06.17  SIJ Acroni Jesenice : Britof 4 : 5(2 : 2)
04.06.17  Niko Železniki : Žiri 1 : 1(1 : 0)
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
3. krog 16.09.17
Škofja Loka : Velesovo 5 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1
Polet : Visoko 0 : 1
Žiri : Niko Železniki 5 : 0
Britof : Royal Sport DLN 6 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan