align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 18. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Bajrić Amar SIJ Acroni Jesenice 25 1 0
Šinko Luka Sava Kranj 22 0 0
Veseli Bekim Šobec Lesce 21 0 0
Idrizi Tim Sava Kranj 19 2 0
Kukavica Gašper Naklo-Tržič 18 2 0
Ademaj Jahir Britof 16 1 0
Stevanovič Gal Britof 15 5 0
Marković Gavro Bled 14 0 0
Džafić Din SIJ Acroni Jesenice 14 1 0
Trojanšek Tine Škofja Loka - Medvode 12 0 0
Nosan Matija Škofja Loka - Medvode 12 0 0
Gorzeti Jan Šobec Lesce 11 0 0
Šmitran Aleks Škofja Loka - Medvode 9 0 0
Lavtar Gašper Šobec Lesce 7 0 0
Krupić Amar SIJ Acroni Jesenice 7 0 0
Debeljak Jan Visoko - Preddvor 7 0 0
Lenarčič Emil Zarica Kranj 7 0 0
Krmavnar Nik Visoko - Preddvor 7 0 0
Samardžić Benjamin Zarica Kranj 7 0 0
Zabavnik Marc Zarica Kranj 6 0 0
Mohorič Miha Niko Železniki 6 1 0
Sanković Luka Zarica Kranj 6 1 0
Jovanov Mihail Škofja Loka - Medvode 6 0 1
Jovanović Damjan Šobec Lesce 5 0 0
Vesel Matic Visoko - Preddvor 5 0 0
Čirić Tim Sava Kranj 5 0 0
Flajnik Bine Sava Kranj 5 0 0
Ambrožič Nik SIJ Acroni Jesenice 5 0 0
Kovič Blaž Britof 5 0 0
Gorjanc Lovro Visoko - Preddvor 5 0 0
Trolli Sherif Zarica Kranj 5 1 0
Talić Armin SIJ Acroni Jesenice 4 0 0
Čabraja Tomislav Sava Kranj 4 0 0
Ziherl Lovro Britof 4 0 0
Šmigoc Marko Bled 4 0 0
Gorzeti Žan Šobec Lesce 4 0 0
Kaker Anže SIJ Acroni Jesenice 4 0 0
Talić Eldar SIJ Acroni Jesenice 4 0 0
Debeljak Gal Visoko - Preddvor 4 0 0
Krasniqi Flamur Naklo-Tržič 4 0 0
Majnik Miha Naklo-Tržič 4 1 0
Basha Mentor Sava Kranj 4 0 1
Avsec Veno Naklo-Tržič 3 0 0
Peterka Maj Sava Kranj 3 0 0
Bikovski Filip SIJ Acroni Jesenice 3 0 0
Lebar Maks Britof 3 0 0
Terplan Žan Naklo-Tržič 3 0 0
Jaklič Kristjan Zarica Kranj 3 0 0
Khodakhah Benjamin SIJ Acroni Jesenice 3 0 0
Basta Uroš SIJ Acroni Jesenice 3 0 0
Čeh Leon Bled 3 0 0
Ulčnik Dejan Bled 3 0 0
Pavlič Matic Škofja Loka - Medvode 3 1 0
Gruden Nik Škofja Loka - Medvode 3 0 1
Bratuž Amadej Bled 2 0 0
Arvaj Martin Britof 2 0 0
Kržmanc Ian Škofja Loka - Medvode 2 0 0
Trdina Jaka Škofja Loka - Medvode 2 0 0
Bizant Žiga Škofja Loka - Medvode 2 0 0
Čebašek Rok Šobec Lesce 2 0 0
Lučić David Sava Kranj 2 0 0
Kaurinović Oliver Sava Kranj 2 0 0
Kramar Mark Šobec Lesce 2 0 0
Dolenc Žak Sava Kranj 2 0 0
Strniša Jakob Visoko - Preddvor 2 0 0
Maksimović Dejan Sava Kranj 2 0 0
Mitrić Stefan Šobec Lesce 2 0 0
Rekanović Haris Sava Kranj 2 0 0
Perpar Zupan Nik Britof 2 0 0
Arh Martin Naklo-Tržič 2 0 0
Fajfar Jaka Zarica Kranj 2 0 0
Baxhaku Astrit SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Rotar Martin Šobec Lesce 2 0 0
Tarle Kristian Zarica Kranj 2 0 0
Škof Žiga Škofja Loka - Medvode 1 0 0
Zupančič Urh Škofja Loka - Medvode 1 0 0
Rant Luka Sava Kranj 1 0 0
Zahariev Martin Britof 1 0 0
Andonov Sandro Britof 1 0 0
Eržen Tjaž Britof 1 0 0
Naglič Matej Visoko - Preddvor 1 0 0
Lap Aljoša Šobec Lesce 1 0 0
Pretnar Luka Bled 1 0 0
Štefe Žan Naklo-Tržič 1 0 0
Rizvanovič Tim Naklo-Tržič 1 0 0
Todić Uroš Škofja Loka - Medvode 1 0 0
Bernik Žan Matic Zarica Kranj 1 0 0
Ćosić Matej Sava Kranj 1 0 0
Kurbegović Almedin SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Hvasti Luka Škofja Loka - Medvode 1 0 0
Stare Lenart Šobec Lesce 1 0 0
Maček Mitja Britof 1 0 0
Mehani Valdrin Zarica Kranj 1 0 0
Polajnar Gaber Bled 1 0 0
Purgar Sebastjan Niko Železniki 1 0 0
Gregorič Urban Naklo-Tržič 1 0 0
Kadirić Adnan SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Skumvač Drejc Bled 1 0 0
Tevanović Stefan Britof 1 0 0
Drol Tian Niko Železniki 1 0 0
Japić Dino Škofja Loka - Medvode 1 0 0
Zupanc Andraž Sava Kranj 1 0 0
Potočnik Žan Zarica Kranj 1 0 0
Čebašek Ambrož Bled 1 0 0
Prosen Oskar Škofja Loka - Medvode 1 0 0
Dizdarević Jan Zarica Kranj 1 1 0
Benedičič Tjaž Niko Železniki 1 1 0
Jemec Edo Bled 1 0 1
Merlin Gašper Visoko - Preddvor 0 0 1
Primožič Luka Niko Železniki 0 0 1
Pohleven Matej Niko Železniki 0 0 1
Egart Andraž Niko Železniki 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan