align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 21. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Frlic Kristijan Triglav Domplan 26 0 0
Hvasti Luka Škofja Loka - Medvode 24 6 0
Zupanc Matic NOGA Britof 18 0 0
Khodakhah Benjamin SIJ Acroni Jesenice 15 0 0
Bunić Žan Triglav Domplan 14 0 0
Ajdovec Nejc Šenčur 13 0 0
Živanović Igor SIJ Acroni Jesenice 11 0 0
Sajovic Domen Triglav Domplan 9 0 0
Pipp Jan Škofja Loka - Medvode 9 0 0
Alič Tristan Škofja Loka - Medvode 9 0 0
Savinšek Mark Šenčur 8 0 0
Skok Jekovec Nejc Triglav Domplan 7 0 0
Kaltak Vahid SIJ Acroni Jesenice 7 0 0
Bajt Maj Škofja Loka - Medvode 6 0 0
Ajdovec Jan Šenčur 6 0 0
Jeram Žan Sava Kranj 6 0 0
Mehani Valdrin Zarica Kranj 6 0 0
Kolenović Dino Škofja Loka - Medvode 6 0 0
Zupanec Vili Šenčur 5 0 0
Drinovec Aljaž Triglav Domplan 5 0 0
Trdina Jaka Škofja Loka - Medvode 5 0 0
Jaklič Kristjan Zarica Kranj 5 0 0
Rahmanović Rino Triglav Domplan 5 1 0
Kotnik Jan Triglav Domplan 4 0 0
Salihović Leon Sava Kranj 4 0 0
Perić Luka Triglav Domplan 4 0 0
Bernik Bine Škofja Loka - Medvode 4 0 0
Zager Maks Šenčur 4 0 0
Čadež Jaroš Triglav Domplan 4 0 0
Grašič Martin Zarica Kranj 4 0 0
Egart Juš NOGA Britof 4 2 0
Fuchs Nico Triglav Domplan 3 0 0
Križaj Martin Škofja Loka - Medvode 3 0 0
Pernuš Matej Šobec Lesce U14 3 0 0
Medja Mark Šobec Lesce U14 3 0 0
Remic Jernej Šenčur 3 0 0
Perdan David Šenčur 3 0 0
Markež Aljoša Šobec Lesce U14 3 0 0
Fister Maks Šobec Lesce U14 3 0 0
Klemenc Tomi Zarica Kranj 3 0 0
Blagojević Saša Šobec Lesce U14 3 0 0
Elkasović Alen NOGA Britof 3 0 0
Knavs Matic NOGA Britof 3 0 0
Saje Jan NOGA Britof 3 3 0
Cvek Andrej NOGA Britof 2 0 0
Marjanica Robert Triglav Domplan 2 0 0
Vasič Aljoša NOGA Britof 2 0 0
Gantar Lenart Šenčur 2 0 0
Demšar Jurij Zarica Kranj 2 0 0
Puka Valmir Šenčur 2 0 0
Milašinović Tim Sava Kranj 2 0 0
Marković Ivano Triglav Domplan 2 0 0
Maksimović Dejan Sava Kranj 2 0 0
Harambašić Edin Triglav Domplan 2 0 0
Klarić Mateo SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Gašperin Tim Triglav Domplan 2 0 0
Žibert Jakob NOGA Britof 2 0 0
Peterc Nejc Zarica Kranj 2 0 0
Mulič Jan Šobec Lesce U14 2 1 0
Maltar Žiga Šobec Lesce U14 2 2 0
Šlibar Tilen Škofja Loka - Medvode 1 0 0
Mohorič Gal Šobec Lesce U14 1 0 0
Mohorič Aleš NOGA Britof 1 0 0
Kasapović Ken Šobec Lesce U14 1 0 0
Jandrić Dejan SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Kuzma Žan Šenčur 1 0 0
Kabashi Blend Šenčur 1 0 0
Bernik Žan Matic Zarica Kranj 1 0 0
Anžič Nik NOGA Britof 1 0 0
Japić Dino Škofja Loka - Medvode 1 0 0
Perčič Nejc NOGA Britof 1 0 0
Ziberi Arif Škofja Loka - Medvode 1 0 0
Kastelic Miha Šenčur 1 0 0
Kovačič Bine Triglav Domplan 1 0 0
Petkovski Petar Sava Kranj 1 0 0
Oblak Aljoša Zarica Kranj 1 0 0
Notersberg Tim Šobec Lesce U14 1 0 0
Demšar Amadej Šenčur 1 0 0
Todorović Benjamin SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Primožič Maj NOGA Britof 1 0 0
Snedic Jakob NOGA Britof 1 0 0
Ivanšek Matic Triglav Domplan 1 0 0
Kadirić Edin SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Bajrić Emir SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Gashi Pllumbi Šenčur 1 0 0
Bullakaj Patrik SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Babnik Miha Škofja Loka - Medvode 1 0 0
Maček Tilen Zarica Kranj 1 0 0
Idrizoski Edin Zarica Kranj 1 1 0
Glavan Tim Sava Kranj 0 0 1
Stojanov Kristjan Zarica Kranj 0 0 1
Miličić Eržen Nejc Šobec Lesce U14 0 0 1
Gorinjac Denis SIJ Acroni Jesenice 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
5. krog 23.09.17
Naklo : Velesovo 0 : 2
Žiri : Visoko 1 : 1
Škofja Loka : Kondor Godešič 4 : 2
Niko Železniki : JuRentA Bitnje 0 : 3
Polet : Royal Sport DLN 2 : 3
Britof : Preddvor 4 : 5
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan