align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  04.09.16 
04.09.16  Sava Kranj : Zarica Kranj 0 : 1(0 : 0)
04.09.16  Šenčur : Šobec Lesce U14 1 : 0(0 : 0)
04.09.16  Škofja Loka - Medvode : NOGA Britof 1 : 0(0 : 0)
04.09.16  Triglav Domplan : SIJ Acroni Jesenice 8 : 0(4 : 0)
 2. krog  11.09.16 
11.09.16  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 3(0 : 2)
11.09.16  NOGA Britof : Triglav Domplan 0 : 3(0 : 2)
11.09.16  Šobec Lesce U14 : Škofja Loka - Medvode 0 : 3(0 : 1)
11.09.16  Sava Kranj : Šenčur 0 : 4(0 : 3)
 3. krog  18.09.16 
18.09.16  Šenčur : Zarica Kranj 2 : 1(1 : 1)
18.09.16  Škofja Loka - Medvode : Sava Kranj 9 : 1(4 : 1)
18.09.16  Triglav Domplan : Šobec Lesce U14 1 : 1(1 : 0)
18.09.16  SIJ Acroni Jesenice : NOGA Britof 0 : 4(0 : 2)
 4. krog  21.09.16 
21.09.16  Zarica Kranj : NOGA Britof 1 : 1(0 : 1)
21.09.16  Šobec Lesce U14 : SIJ Acroni Jesenice 2 : 2(1 : 1)
22.09.16  Sava Kranj : Triglav Domplan 0 : 3(0 : 2)
22.09.16  Šenčur : Škofja Loka - Medvode 4 : 1(1 : 0)
 5. krog  25.09.16 
25.09.16  Škofja Loka - Medvode : Zarica Kranj 8 : 0(4 : 0)
25.09.16  Triglav Domplan : Šenčur 0 : 0(0 : 0)
25.09.16  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 4 : 1(0 : 0)
25.09.16  NOGA Britof : Šobec Lesce U14 1 : 0(0 : 0)
 6. krog  02.10.16 
02.10.16  Zarica Kranj : Šobec Lesce U14 1 : 1(0 : 0)
02.10.16  Sava Kranj : NOGA Britof 0 : 1(0 : 0)
02.10.16  Šenčur : SIJ Acroni Jesenice 5 : 2(2 : 2)
02.10.16  Škofja Loka - Medvode : Triglav Domplan 1 : 0(0 : 0)
 7. krog  09.10.16 
09.10.16  Triglav Domplan : Zarica Kranj 5 : 1(2 : 0)
09.10.16  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka - Medvode 2 : 5(0 : 2)
09.10.16  NOGA Britof : Šenčur 1 : 1(0 : 1)
09.10.16  Šobec Lesce U14 : Sava Kranj 5 : 0(1 : 0)
 8. krog  12.10.16 
12.10.16  Zarica Kranj : Sava Kranj 1 : 2(1 : 0)
12.10.16  Šobec Lesce U14 : Šenčur 1 : 2(1 : 0)
12.10.16  NOGA Britof : Škofja Loka - Medvode 3 : 4(1 : 2)
12.10.16  SIJ Acroni Jesenice : Triglav Domplan 3 : 3(1 : 3)
 9. krog  16.10.16 
16.10.16  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 9 : 1(2 : 0)
16.10.16  Triglav Domplan : NOGA Britof 1 : 1(1 : 0)
16.10.16  Šenčur : Sava Kranj 5 : 0(4 : 0)
17.10.16  Škofja Loka - Medvode : Šobec Lesce U14 3 : 0(1 : 0)
 10. krog  23.10.16 
23.10.16  Sava Kranj : Škofja Loka - Medvode 0 : 5(0 : 0)
23.10.16  NOGA Britof : SIJ Acroni Jesenice 3 : 4(3 : 3)
26.10.16  Zarica Kranj : Šenčur 0 : 5(0 : 3)
26.10.16  Šobec Lesce U14 : Triglav Domplan 0 : 8(0 : 4)
 11. krog  30.10.16 
30.10.16  NOGA Britof : Zarica Kranj 4 : 0(2 : 0)
30.10.16  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce U14 2 : 1(1 : 0)
30.10.16  Triglav Domplan : Sava Kranj 6 : 0(2 : 0)
30.10.16  Škofja Loka - Medvode : Šenčur 2 : 1(0 : 0)
 12. krog  02.04.17 
02.04.17  Šenčur : Triglav Domplan 0 : 6(0 : 2)
02.04.17  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1(1 : 1)
02.04.17  Šobec Lesce U14 : NOGA Britof 0 : 3(0 : 2)
20.04.17  Zarica Kranj : Škofja Loka - Medvode 1 : 2(0 : 1)
 13. krog  09.04.17 
09.04.17  Šobec Lesce U14 : Zarica Kranj 2 : 6(0 : 2)
09.04.17  NOGA Britof : Sava Kranj 1 : 0(0 : 0)
09.04.17  SIJ Acroni Jesenice : Šenčur 0 : 3(0 : 1)
11.04.17  Triglav Domplan : Škofja Loka - Medvode 2 : 0(1 : 0)
 14. krog  17.04.17 
17.04.17  Zarica Kranj : Triglav Domplan 0 : 10(0 : 3)
17.04.17  Škofja Loka - Medvode : SIJ Acroni Jesenice 4 : 0(2 : 0)
17.04.17  Šenčur : NOGA Britof 4 : 4(2 : 1)
17.04.17  Sava Kranj : Šobec Lesce U14 2 : 2(0 : 0)
 15. krog  23.04.17 
23.04.17  Škofja Loka - Medvode : Sava Kranj 4 : 0(1 : 0)
23.04.17  Triglav Domplan : Šobec Lesce U14 5 : 0(0 : 0)
23.04.17  Šenčur : Zarica Kranj 5 : 0(3 : 0)
23.04.17  NOGA Britof : SIJ Acroni Jesenice 9 : 0(5 : 0)
 16. krog  26.04.17 
10.05.17  NOGA Britof : Sava Kranj 1 : 0(1 : 0)
26.04.17  SIJ Acroni Jesenice : Šenčur 3 : 2(1 : 1)
26.04.17  Zarica Kranj : Triglav Domplan 2 : 10(0 : 4)
26.04.17  Šobec Lesce U14 : Škofja Loka - Medvode 0 : 2(0 : 1)
 17. krog  07.05.17 
07.05.17  Sava Kranj : Šobec Lesce U14 3 : 2(3 : 1)
07.05.17  Škofja Loka - Medvode : Zarica Kranj 3 : 1(3 : 0)
07.05.17  Triglav Domplan : SIJ Acroni Jesenice 10 : 0(4 : 0)
07.05.17  Šenčur : NOGA Britof 2 : 0(2 : 0)
 18. krog  14.05.17 
14.05.17  Šenčur : Sava Kranj 3 : 0(1 : 0)
14.05.17  NOGA Britof : Triglav Domplan 0 : 2(0 : 1)
14.05.17  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka - Medvode 1 : 5(0 : 3)
14.05.17  Zarica Kranj : Šobec Lesce U14 1 : 2(1 : 0)
 19. krog  17.05.17 
17.05.17  Šobec Lesce U14 : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(0 : 1)
17.05.17  Triglav Domplan : Šenčur 5 : 1(4 : 1)
18.05.17  Škofja Loka - Medvode : NOGA Britof 5 : 0(1 : 0)
25.05.17  Sava Kranj : Zarica Kranj 1 : 1(0 : 1)
 20. krog  21.05.17 
21.05.17  Triglav Domplan : Sava Kranj 4 : 0(2 : 0)
21.05.17  Šenčur : Škofja Loka - Medvode 0 : 4(0 : 2)
21.05.17  NOGA Britof : Šobec Lesce U14 2 : 0(2 : 0)
22.05.17  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 2 : 1(1 : 1)
 21. krog  28.05.17 
28.05.17  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 0(0 : 0)
28.05.17  Zarica Kranj : NOGA Britof 4 : 3(3 : 3)
29.05.17  Šobec Lesce U14 : Šenčur 3 : 1(2 : 1)
31.05.17  Škofja Loka - Medvode : Triglav Domplan 1 : 0(1 : 0)
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan