align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  06.09.16 
06.09.16  Šobec Lesce U10 : Triglav Podgorje - beli ODIGRANO
06.09.16  JuRentA Bitnje : Škofja Loka U10 ODIGRANO
13.09.16  Triglav Podgorje - bordo : Šenčur U10 ODIGRANO
 2. krog  09.09.16 
04.10.16  Škofja Loka U10 : Triglav Podgorje - bordo ODIGRANO
09.09.16  Šobec Lesce U10 : JuRentA Bitnje ODIGRANO
09.09.16  Triglav Podgorje - beli : Šenčur U10 ODIGRANO
 3. krog  16.09.16 
16.09.16  JuRentA Bitnje : Triglav Podgorje - beli ODIGRANO
16.09.16  Triglav Podgorje - bordo : Šobec Lesce U10 ODIGRANO
29.09.16  Šenčur U10 : Škofja Loka U10 ODIGRANO
 4. krog  23.09.16 
23.09.16  Triglav Podgorje - beli : Škofja Loka U10 ODIGRANO
23.09.16  Šobec Lesce U10 : Šenčur U10 ODIGRANO
23.09.16  JuRentA Bitnje : Triglav Podgorje - bordo ODIGRANO
 5. krog  27.09.16 
27.09.16  Triglav Podgorje - bordo : Triglav Podgorje - beli ODIGRANO
27.09.16  Šenčur U10 : JuRentA Bitnje ODIGRANO
27.09.16  Škofja Loka U10 : Šobec Lesce U10 ODIGRANO
 6. krog  30.09.16 
30.09.16  Triglav Podgorje - beli : Šobec Lesce U10 ODIGRANO
30.09.16  Škofja Loka U10 : JuRentA Bitnje ODIGRANO
30.09.16  Šenčur U10 : Triglav Podgorje - bordo ODIGRANO
 7. krog  07.10.16 
05.10.16  Šenčur U10 : Triglav Podgorje - beli ODIGRANO
07.10.16  Triglav Podgorje - bordo : Škofja Loka U10 ODIGRANO
07.10.16  JuRentA Bitnje : Šobec Lesce U10 ODIGRANO
 8. krog  14.10.16 
14.10.16  Triglav Podgorje - beli : JuRentA Bitnje ODIGRANO
14.10.16  Šobec Lesce U10 : Triglav Podgorje - bordo ODIGRANO
14.10.16  Škofja Loka U10 : Šenčur U10 ODIGRANO
 9. krog  21.10.16 
20.10.16  Šenčur U10 : Šobec Lesce U10 ODIGRANO
21.10.16  Triglav Podgorje - bordo : JuRentA Bitnje ODIGRANO
21.10.16  Škofja Loka U10 : Triglav Podgorje - beli ODIGRANO
 10. krog  28.10.16 
28.10.16  Triglav Podgorje - beli : Triglav Podgorje - bordo ODIGRANO
28.10.16  JuRentA Bitnje : Šenčur U10 ODIGRANO
28.10.16  Šobec Lesce U10 : Škofja Loka U10 ODIGRANO
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan