align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  07.04.17 
07.04.17  Triglav Podgorje - bordo : Naklo ODIGRANO
07.04.17  JuRentA Bitnje : Preddvor - Visoko ODIGRANO
12.04.17  Šobec Lesce U10 : KOV Jesenice B ODIGRANO
 2. krog  14.04.17 
13.04.17  Triglav Podgorje - bordo : Šobec Lesce U10 ODIGRANO
14.04.17  Naklo : Preddvor - Visoko ODIGRANO
14.04.17  KOV Jesenice B : JuRentA Bitnje ODIGRANO
 3. krog  21.04.17 
21.04.17  Šobec Lesce U10 : Naklo ODIGRANO
21.04.17  JuRentA Bitnje : Triglav Podgorje - bordo ODIGRANO
23.05.17  Preddvor - Visoko : KOV Jesenice B ODIGRANO
 4. krog  05.05.17 
05.05.17  Naklo : KOV Jesenice B ODIGRANO
05.05.17  Triglav Podgorje - bordo : Preddvor - Visoko ODIGRANO
05.05.17  Šobec Lesce U10 : JuRentA Bitnje ODIGRANO
 5. krog  12.05.17 
12.05.  JuRentA Bitnje : Naklo ODIGRANO
12.05.17  Preddvor - Visoko : Šobec Lesce U10 ODIGRANO
12.05.17  KOV Jesenice B : Triglav Podgorje - bordo ODIGRANO
 6. krog  19.05.17 
 Preddvor - Visoko : JuRentA Bitnje
19.05.17  Naklo : Triglav Podgorje - bordo ODIGRANO
19.05.17  KOV Jesenice B : Šobec Lesce U10 ODIGRANO
 7. krog  26.05.17 
05.06.17  Preddvor - Visoko : Naklo ODIGRANO
25.05.17  Šobec Lesce U10 : Triglav Podgorje - bordo
26.05.17  JuRentA Bitnje : KOV Jesenice B
 8. krog  30.05.17 
30.05.17  Naklo : Šobec Lesce U10 ODIGRANO
30.05.17  KOV Jesenice B : Preddvor - Visoko ODIGRANO
31.05.17  Triglav Podgorje - bordo : JuRentA Bitnje ODIGRANO
 9. krog  02.06.17 
02.06.17  Preddvor - Visoko : Triglav Podgorje - bordo ODIGRANO
02.06.17  JuRentA Bitnje : Šobec Lesce U10
07.06.17  KOV Jesenice B : Naklo ODIGRANO
 10. krog  09.06.17 
09.06.17  Naklo : JuRentA Bitnje ODIGRANO
09.06.17  Šobec Lesce U10 : Preddvor - Visoko ODIGRANO
09.06.17  Triglav Podgorje - bordo : KOV Jesenice B
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan