align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 21. krog 26.05.18
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za prvaka
1. Žiri 20 19 1 0 84:7 58
2. Visoko 20 10 6 4 48:21 36
3. Škofja Loka 19 8 4 7 34:30 28
4. Britof 20 7 6 7 44:54 27
5. JuRentA Bitnje 20 6 6 8 31:36 24
6. Naklo 19 6 2 11 28:42 20
KLUB ŠT Z N P GR
Skupina za obstanek
1. Niko Železniki 19 9 1 9 35:37 28
2. Velesovo 19 8 4 7 26:23 28
3. Zarica Kranj B 18 8 4 6 35:25 28
4. Preddvor 18 8 2 8 35:47 26
5. Royal Sport DLN 18 6 3 9 33:48 21
6. Polet 18 3 3 12 24:45 12
7. Kondor Godešič 18 4 0 14 25:67 12
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
21. krog 26.05.18
Visoko:Škofja Loka 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Naklo:Britof 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Velesovo 0 : 3 (0 : 2) zapisnik
Žiri:JuRentA Bitnje 4 : 0 (2 : 0) zapisnik
20. krog 23.05.18
JuRentA Bitnje:Visoko 3 : 3 (2 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Velesovo 2 : 4 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:Niko Železniki 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Britof:Žiri 0 : 9 (0 : 4) zapisnik
Polet:Royal Sport DLN 3 : 2 (0 : 0) zapisnik
19. krog 19.05.18
Velesovo:Polet 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Škofja Loka:JuRentA Bitnje 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Zarica Kranj B 3 : 3 (2 : 2) zapisnik
Žiri:Naklo 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Visoko:Britof 5 : 0 (2 : 0) zapisnik
Preddvor:Kondor Godešič 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
18. krog 12.05.18
Visoko:Žiri 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj B:Velesovo 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Polet:Preddvor 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
Niko Železniki:Royal Sport DLN 3 : 2 (1 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Naklo 3 : 1 (2 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Britof 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
17. krog 05.05.18
Britof:JuRentA Bitnje 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Naklo:Visoko 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Škofja Loka:Žiri 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Preddvor:Zarica Kranj B 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
Velesovo:Niko Železniki 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Polet 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
16. krog 27.04.18
Škofja Loka:Visoko 2 : 5 (1 : 2) zapisnik
Niko Železniki:Preddvor 1 : 2 (0 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Žiri 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Britof:Naklo 3 : 0 (1 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Velesovo 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:Kondor Godešič 3 : 0 (0 : 0) zapisnik
15. krog 21.04.18
Kondor Godešič:Niko Železniki 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
Preddvor:Royal Sport DLN 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
Visoko:JuRentA Bitnje 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
Žiri:Britof 5 : 1 (2 : 0) zapisnik
Naklo:Škofja Loka 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Polet:Zarica Kranj B 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
14. krog 14.04.18
Naklo:Žiri 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Velesovo:Preddvor 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Škofja Loka 2 : 2 (1 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Kondor Godešič 4 : 2 (1 : 2) zapisnik
Niko Železniki:Polet 4 : 0 (1 : 0) zapisnik
Britof:Visoko 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
13. krog 07.04.18
Velesovo:Preddvor 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Kondor Godešič 5 : 1 (1 : 1) zapisnik
Visoko:Zarica Kranj B 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Žiri:Polet 8 : 0 (4 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Škofja Loka 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Britof 2 : 2 (1 : 2) zapisnik
12. krog 31.03.18
Britof:Niko Železniki 3 : 3 (0 : 2) zapisnik
Preddvor:Visoko 1 : 3 (1 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Velesovo 0 : 5 (0 : 4) zapisnik
Polet:Naklo 1 : 2 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj B:JuRentA Bitnje 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka:Žiri 0 : 3 (0 :0) zapisnik
11. krog 04.11.17
Niko Železniki:Zarica Kranj B 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Preddvor 4 : 2 (1 : 1) zapisnik
Visoko:Kondor Godešič 9 : 0 (3 : 0) zapisnik
Naklo:Škofja Loka 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Velesovo:Royal Sport DLN 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Britof 5 : 2 (2 : 1) zapisnik
10. krog 28.10.17
Royal Sport DLN:Visoko 2 : 1 (1 : 1) zapisnik
Zarica Kranj B:Žiri 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Polet 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:JuRentA Bitnje 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Britof:Naklo 3 : 3 (1 : 2) zapisnik
Preddvor:Niko Železniki 1 : 2 (1 : 2) zapisnik
9. krog 21.10.17
Niko Železniki:Kondor Godešič 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Naklo:Zarica Kranj B 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Preddvor 9 : 0 (3 : 0) zapisnik
Visoko:Velesovo 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Royal Sport DLN 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Polet:Britof 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
8. krog 14.10.17
Britof:Škofja Loka 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Royal Sport DLN:Niko Železniki 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Preddvor:Naklo 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Velesovo:JuRentA Bitnje 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:Polet 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Žiri 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
7. krog 07.10.17
Škofja Loka:Zarica Kranj B 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Polet:Preddvor 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Visoko 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Royal Sport DLN 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Naklo:Kondor Godešič 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Velesovo 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
6. krog 30.09.17
Kondor Godešič:Polet 4 : 3 (1 : 1) zapisnik
Velesovo:Žiri 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj B:Britof 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Preddvor:Škofja Loka 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Visoko:Niko Železniki 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Naklo 1 : 3 (0 : 3) zapisnik
5. krog 23.09.17
Naklo:Velesovo 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Visoko 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Kondor Godešič 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Niko Železniki:JuRentA Bitnje 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Polet:Royal Sport DLN 2 : 3 (1 : 3) zapisnik
Britof:Preddvor 4 : 5 (2 : 2) zapisnik
4. krog 20.09.17
Velesovo:Polet 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Visoko:Naklo 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
Preddvor:Zarica Kranj B 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Škofja Loka 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Britof 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Žiri 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
3. krog 16.09.17
Škofja Loka:Velesovo 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Naklo:JuRentA Bitnje 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Polet:Visoko 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Britof:Royal Sport DLN 6 : 2 (3 : 2) zapisnik
Zarica Kranj B:Kondor Godešič 6 : 2 (2 : 2) zapisnik
2. krog 09.09.17
Visoko:Škofja Loka 4 : 1 (4 : 0) zapisnik
Velesovo:Britof 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Preddvor 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Naklo 3 : 4 (1 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Zarica Kranj B 1 : 7 (1 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Polet 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
1. krog 02.09.17
Zarica Kranj B:Velesovo 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Naklo:Žiri 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
Preddvor:Royal Sport DLN 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
Britof:Visoko 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Polet:Niko Železniki 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka:JuRentA Bitnje 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
21. krog 26.05.18
Visoko : Škofja Loka 1 : 1
Naklo : Britof 5 : 1
Niko Železniki : Velesovo 0 : 3
Žiri : JuRentA Bitnje 4 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan