align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  03.09.17 
03.09.17  Zarica Kranj : Šobec Lesce 1 : 0(0 : 0)
06.09.17  Britof : Triglav Domplan 5 : 1(4 : 0)
20.09.17  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 0 : 4(0 : 1)
21.09.17  Šenčur : Škofja Loka-Medvode 0 : 1(0 : 0)
 2. krog  10.09.17 
10.09.17  Sava Kranj : Triglav Domplan 6 : 1(5 : 1)
10.09.17  Škofja Loka-Medvode : Britof 1 : 1(1 : 1)
10.09.17  Šobec Lesce : Šenčur 1 : 1(1 : 0)
10.09.17  SIJ Acroni Jesenice : Zarica Kranj 2 : 0(1 : 0)
 3. krog  13.09.17 
13.09.17  Šenčur : SIJ Acroni Jesenice 0 : 2(0 : 1)
14.09.17  Britof : Šobec Lesce 0 : 3(0 : 0)
14.09.17  Triglav Domplan : Škofja Loka-Medvode 0 : 3(0 : 1)
28.09.17  Zarica Kranj : Sava Kranj 0 : 4(0 : 1)
 4. krog  17.09.17 
05.10.17  Zarica Kranj : Šenčur 2 : 2(0 : 1)
17.09.17  Sava Kranj : Škofja Loka-Medvode 0 : 2(0 : 0)
17.09.17  Šobec Lesce : Triglav Domplan 5 : 0(2 : 0)
17.09.17  SIJ Acroni Jesenice : Britof 0 : 0(0 : 0)
 5. krog  24.09.17 
24.09.17  Šenčur : Sava Kranj 1 : 0(0 : 0)
24.09.17  Britof : Zarica Kranj 1 : 2(0 : 1)
24.09.17  Triglav Domplan : SIJ Acroni Jesenice 0 : 3(0 : 0)
24.09.17  Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 0 : 0(0 : 0)
 6. krog  01.10.17 
01.10.17  Sava Kranj : Šobec Lesce 3 : 0(1 : 0)
01.10.17  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 3 : 3(2 : 3)
01.10.17  Zarica Kranj : Triglav Domplan 3 : 2(1 : 1)
01.10.17  Šenčur : Britof 1 : 3(1 : 1)
 7. krog  08.10.17 
08.10.17  Britof : Sava Kranj 1 : 0(0 : 0)
08.10.17  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 1 : 2(1 : 1)
09.10.17  Triglav Domplan : Šenčur 1 : 5(1 : 3)
18.10.17  Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj 0 : 1(0 : 0)
 8. krog  11.10.17 
11.10.17  Sava Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1(0 : 1)
11.10.17  Šobec Lesce : Zarica Kranj 2 : 0(0 : 0)
11.10.17  Škofja Loka-Medvode : Šenčur 3 : 1(1 : 0)
11.10.17  Triglav Domplan : Britof 0 : 5(0 : 3)
 9. krog  15.10.17 
15.10.17  Triglav Domplan : Sava Kranj 2 : 3(1 : 3)
15.10.17  Britof : Škofja Loka-Medvode 4 : 0(2 : 0)
15.10.17  Šenčur : Šobec Lesce 0 : 0(0 : 0)
15.10.17  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1(1 : 0)
 10. krog  22.10.17 
22.10.17  SIJ Acroni Jesenice : Šenčur 4 : 1(2 : 0)
22.10.17  Šobec Lesce : Britof 0 : 1(0 : 0)
22.10.17  Škofja Loka-Medvode : Triglav Domplan 2 : 0(2 : 0)
24.10.17  Sava Kranj : Zarica Kranj 3 : 1(2 : 1)
 11. krog  29.10.17 
11.11.17  Šenčur : Zarica Kranj 5 : 3(2 : 1)
26.10.17  Triglav Domplan : Šobec Lesce 0 : 0(0 : 0)
29.10.17  Britof : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1(0 : 0)
29.10.17  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj 3 : 2(2 : 1)
 12. krog  08.04.18 
08.04.18  Sava Kranj : Šenčur 3 : 0(0 : 0)
08.04.18  Zarica Kranj : Britof 0 : 6(0 : 4)
08.04.18  SIJ Acroni Jesenice : Triglav Domplan 0 : 0(0 : 0)
08.04.18  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode 2 : 2(0 : 2)
 13. krog  15.04.18 
15.04.18  Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice 1 : 0(1 : 0)
15.04.18  Triglav Domplan : Zarica Kranj 0 : 3(0 : 2)
15.04.18  Britof : Šenčur 2 : 2(1 : 1)
16.04.18  Šobec Lesce : Sava Kranj 0 : 1(0 : 0)
 14. krog  22.04.18 
22.04.18  Sava Kranj : Britof 1 : 1(0 : 0)
22.04.18  Šenčur : Triglav Domplan 8 : 2(3 : 1)
22.04.18  Zarica Kranj : Škofja Loka-Medvode 0 : 0(0 : 0)
22.04.18  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 0 : 2(0 : 0)
 15. krog  26.04.18 
26.04.18  Sava Kranj : Triglav Domplan 6 : 0(2 : 0)
26.04.18  Britof : Šenčur 1 : 0(0 : 0)
26.04.18  Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 0 : 3(0 : 1)
26.04.18  Zarica Kranj : SIJ Acroni Jesenice 5 : 3(3 : 3)
 16. krog  06.05.18 
06.05.18  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 1 : 1(1 : 1)
06.05.18  Šobec Lesce : Britof 4 : 1(1 : 0)
06.05.18  Šenčur : Sava Kranj 2 : 3(0 : 1)
07.05.18  Zarica Kranj : Triglav Domplan 5 : 1(1 : 0)
 17. krog  13.05.18 
13.05.18  Triglav Domplan : Šenčur 0 : 16(0 : 6)
13.05.18  Sava Kranj : Šobec Lesce 3 : 0(1 : 0)
13.05.18  Britof : SIJ Acroni Jesenice 6 : 0(2 : 0)
13.05.18  Škofja Loka-Medvode : Zarica Kranj 4 : 0(2 : 0)
 18. krog  16.05.18 
16.05.18  Škofja Loka-Medvode : Triglav Domplan 6 : 0(1 : 0)
16.05.18  Zarica Kranj : Britof 0 : 1(0 : 1)
16.05.18  SIJ Acroni Jesenice : Sava Kranj 1 : 2(1 : 1)
17.05.18  Šobec Lesce : Šenčur 1 : 3(0 : 2)
 19. krog  20.05.18 
20.05.18  Sava Kranj : Zarica Kranj 2 : 0(1 : 0)
20.05.18  Britof : Škofja Loka-Medvode 3 : 0(0 : 0)
22.05.18  Triglav Domplan : Šobec Lesce 1 : 2(0 : 1)
30.05.18  Šenčur : SIJ Acroni Jesenice 3 : 1(2 : 0)
 20. krog  27.05.18 
24.05.18  Zarica Kranj : Šenčur 2 : 1(1 : 0)
27.05.18  SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce 3 : 1(2 : 1)
27.05.18  Škofja Loka-Medvode : Sava Kranj 1 : 2(0 : 2)
28.05.18  Britof : Triglav Domplan 4 : 2(1 : 1)
 21. krog  03.06.18 
03.06.18  Triglav Domplan : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3(1 : 2)
03.06.18  Šobec Lesce : Zarica Kranj 0 : 2(0 : 1)
03.06.18  Sava Kranj : Britof 0 : 1(0 : 1)
05.06.18  Šenčur : Škofja Loka-Medvode 3 : 0(1 : 0)
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan