align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  08.09.17 
08.09.17  Tržič 2012-modri : Preddvor - Visoko ODIGRANO
08.09.17  JuRentA Bitnje : Velesovo
08.09.17  Britof : Triglav Domplan-beli
 2. krog  15.09.17 
15.09.17  Preddvor - Visoko : Triglav Domplan-beli
15.09.17  Velesovo : Britof
15.09.17  Tržič 2012-modri : JuRentA Bitnje
 3. krog  22.09.17 
22.09.17  JuRentA Bitnje : Preddvor - Visoko
22.09.17  Britof : Tržič 2012-modri
22.09.17  Triglav Domplan-beli : Velesovo
 4. krog  26.09.17 
26.09.17  Preddvor - Visoko : Velesovo
26.09.17  Tržič 2012-modri : Triglav Domplan-beli
26.09.17  JuRentA Bitnje : Britof
 5. krog  29.09.17 
29.09.17  Britof : Preddvor - Visoko
29.09.17  Triglav Domplan-beli : JuRentA Bitnje
29.09.17  Velesovo : Tržič 2012-modri
 6. krog  06.10.17 
06.10.17  Preddvor - Visoko : Tržič 2012-modri
06.10.17  Velesovo : JuRentA Bitnje
06.10.17  Triglav Domplan-beli : Britof
 7. krog  13.10.17 
13.10.17  Triglav Domplan-beli : Preddvor - Visoko
13.10.17  Britof : Velesovo
13.10.17  JuRentA Bitnje : Tržič 2012-modri
 8. krog  17.10.17 
17.10.17  Preddvor - Visoko : JuRentA Bitnje
17.10.17  Tržič 2012-modri : Britof
17.10.17  Velesovo : Triglav Domplan-beli
 9. krog  20.10.17 
20.10.17  Velesovo : Preddvor - Visoko
20.10.17  Triglav Domplan-beli : Tržič 2012-modri
20.10.17  Britof : JuRentA Bitnje
 10. krog  27.10.17 
27.10.17  Preddvor - Visoko : Britof
27.10.17  JuRentA Bitnje : Triglav Domplan-beli
27.10.17  Tržič 2012-modri : Velesovo
 11. krog   
 Ekipa 1 : Ekipa 6
 Ekipa 2 : Ekipa 5
 Ekipa 3 : Ekipa 4
 12. krog   
 Ekipa 6 : Ekipa 4
 Ekipa 5 : Ekipa 3
 Ekipa 1 : Ekipa 2
 13. krog   
 Ekipa 2 : Ekipa 6
 Ekipa 3 : Ekipa 1
 Ekipa 4 : Ekipa 5
 14. krog   
 Ekipa 6 : Ekipa 5
 Ekipa 1 : Ekipa 4
 Ekipa 2 : Ekipa 3
 15. krog   
 Ekipa 3 : Ekipa 6
 Ekipa 4 : Ekipa 2
 Ekipa 5 : Ekipa 1
 16. krog   
 Ekipa 6 : Ekipa 1
 Ekipa 5 : Ekipa 2
 Ekipa 4 : Ekipa 3
 17. krog   
 Ekipa 4 : Ekipa 6
 Ekipa 3 : Ekipa 5
 Ekipa 2 : Ekipa 1
 18. krog   
 Ekipa 6 : Ekipa 2
 Ekipa 1 : Ekipa 3
 Ekipa 5 : Ekipa 4
 19. krog   
 Ekipa 5 : Ekipa 6
 Ekipa 4 : Ekipa 1
 Ekipa 3 : Ekipa 2
 20. krog   
 Ekipa 6 : Ekipa 3
 Ekipa 2 : Ekipa 4
 Ekipa 1 : Ekipa 5
 21. krog   
 Tržič 2012-modri : Preddvor - Visoko
 JuRentA Bitnje : Britof
 Triglav Domplan-beli : Velesovo
 22. krog   
 Preddvor - Visoko : Velesovo
 Britof : Triglav Domplan-beli
 Tržič 2012-modri : JuRentA Bitnje
 23. krog   
 JuRentA Bitnje : Preddvor - Visoko
 Triglav Domplan-beli : Tržič 2012-modri
 Velesovo : Britof
 24. krog   
 Preddvor - Visoko : Britof
 Tržič 2012-modri : Velesovo
 JuRentA Bitnje : Triglav Domplan-beli
 25. krog   
 Triglav Domplan-beli : Preddvor - Visoko
 Velesovo : JuRentA Bitnje
 Britof : Tržič 2012-modri
 26. krog   
 Preddvor - Visoko : Tržič 2012-modri
 Britof : JuRentA Bitnje
 Velesovo : Triglav Domplan-beli
 27. krog   
 Velesovo : Preddvor - Visoko
 Triglav Domplan-beli : Britof
 JuRentA Bitnje : Tržič 2012-modri
 28. krog   
 Preddvor - Visoko : JuRentA Bitnje
 Tržič 2012-modri : Triglav Domplan-beli
 Britof : Velesovo
 29. krog   
 Britof : Preddvor - Visoko
 Velesovo : Tržič 2012-modri
 Triglav Domplan-beli : JuRentA Bitnje
 30. krog   
 Preddvor - Visoko : Triglav Domplan-beli
 JuRentA Bitnje : Velesovo
 Tržič 2012-modri : Britof
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan