align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
10. krog 08.06.18
KOV Jesenice U10:Sava Kranj U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje-bordo:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur U10:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
9. krog 01.06.18
Šobec Lesce U10:Triglav Podgorje-bordo 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
8. krog 29.05.18
Šobec Lesce U10:Sava Kranj U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje-bordo:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 25.05.18
Škofja Loka U10:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice U10:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
6. krog 18.05.18
Šobec Lesce U10:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje-bordo:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj U10:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
5. krog 11.05.18
Škofja Loka U10:Triglav Podgorje-bordo 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce U10:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj U10:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 04.05.18
Triglav Podgorje-bordo:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice U10:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur U10:Sava Kranj U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
3. krog 20.04.18
KOV Jesenice U10:Triglav Podgorje-bordo 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Sava Kranj U10:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
2. krog 13.04.18
Triglav Podgorje-bordo:Sava Kranj U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šobec Lesce U10:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur U10:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 06.04.18
KOV Jesenice U10:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur U10:Triglav Podgorje-bordo 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
15. krog 24.11.18
Tinex Šenčur : Brinje Grosuplje 1 : 1
Ivančna Gorica : Svoboda Ljubljana 2 : 1
Bled Hirter : Žiri 5 : 0
Arne Tabor 69 : Zagorje 3 : 0
Komenda : Sava Kranj 3 : 1
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan