align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 10. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Kranjc Sašo Žiri 8 0 0
Trojanšek Tine Škofja Loka-Medvode 8 1 0
Bajrić Amar SIJ Acroni Jesenice 7 1 0
Majnik Miha Bled-Naklo 7 1 0
Lazar Jakob Škofja Loka-Medvode 4 0 0
Gorjanc Lovro Visoko-Preddvor 4 0 0
Ikač Lazar Šobec Lesce 4 1 0
Dobnikar Domen Škofja Loka-Medvode 3 0 0
Pintar Aljaž Žiri 3 0 0
Gartnar Filip Žiri 3 0 0
Arh Martin Bled-Naklo 3 0 0
Cvikl Miha Šobec Lesce 3 0 0
Šifrar Tjaš Žiri 3 0 0
Lavtar Gašper Šobec Lesce 3 0 0
Frelih Blaž Žiri 2 0 0
Bavrlić Bojan SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Talić Eldar SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Bikovski Filip Šobec Lesce 2 0 0
Novak Dominik Vid Bled-Naklo 2 0 0
Ćehić Eldar SIJ Acroni Jesenice 2 0 0
Rebec Jan Šobec Lesce 2 0 0
Gruden Nik Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Marković Gavro Šobec Lesce 2 1 0
Basta Uroš SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Šantl Tristan Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Baxhaku Astrit SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Krasniqi Flamur Bled-Naklo 1 0 0
Drekonja Tilen Visoko-Preddvor 1 0 0
Markelj Žan Visoko-Preddvor 1 0 0
Gorzeti Žan Šobec Lesce 1 0 0
Vidovič Marko Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Nastran Jan Niko Železniki 1 0 0
Krupić Amar SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Zupančič Urh Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Avsec Veno Bled-Naklo 1 0 0
Pajaziti Florentin SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Andonov Sandro Bled-Naklo 1 0 0
Kasapović Ken Šobec Lesce 1 0 0
Gorzeti Jan Šobec Lesce 1 0 0
Zakrajšek Matej Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Brence Nejc Žiri 1 0 0
Flajs Gašper Šobec Lesce 1 0 0
Kavčič Nejc Žiri 1 0 0
Šunkar Luka Visoko-Preddvor 1 0 0
Rizvanovič Tim Bled-Naklo 1 0 0
Stare Lenart Šobec Lesce 1 0 0
Čkonjević Nikola Visoko-Preddvor 1 0 0
Damjanović Rafet Visoko-Preddvor 1 0 0
Prezelj Anže Niko Železniki 1 0 0
Frelih Rok Niko Železniki 1 0 0
Thaler Matevž Bled-Naklo 1 0 0
Taskov Dejan Visoko-Preddvor 1 0 0
Žumer Martin Bled-Naklo 0 0 1
Pilar Aleks Visoko-Preddvor 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan