align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 1. krog  02.09.18 
02.09.18  Niko Železniki : prost
02.09.18  SIJ Acroni Jesenice : Bled-Naklo 3 : 0(1 : 0)
02.09.18  Visoko-Preddvor : Žiri 1 : 2(0 : 2)
02.09.18  Šobec Lesce : Škofja Loka-Medvode 4 : 1(3 : 0)
 2. krog  09.09.18 
09.09.18  prost : Škofja Loka-Medvode
09.09.18  Žiri : Šobec Lesce 2 : 2(2 : 1)
09.09.18  Bled-Naklo : Visoko-Preddvor 4 : 1(3 : 1)
09.09.18  Niko Železniki : SIJ Acroni Jesenice 0 : 1(0 : 0)
 3. krog  16.09.18 
16.09.18  SIJ Acroni Jesenice : prost
16.09.18  Visoko-Preddvor : Niko Železniki 5 : 0(3 : 0)
16.09.18  Šobec Lesce : Bled-Naklo 3 : 0(1 : 0)
16.09.18  Škofja Loka-Medvode : Žiri 4 : 1(1 : 0)
 4. krog  23.09.18 
23.09.18  prost : Žiri
23.09.18  Bled-Naklo : Škofja Loka-Medvode 2 : 2(1 : 1)
23.09.18  Niko Železniki : Šobec Lesce 0 : 3(0 : 1)
23.09.18  SIJ Acroni Jesenice : Visoko-Preddvor 3 : 0(0 : 0)
 5. krog  30.09.18 
30.09.18  Visoko-Preddvor : prost
30.09.18  Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 1 : 1(0 : 0)
30.09.18  Škofja Loka-Medvode : Niko Železniki 5 : 1(2 : 0)
30.09.18  Žiri : Bled-Naklo 6 : 2(2 : 2)
 6. krog  07.10.18 
07.10.18  prost : Bled-Naklo
07.10.18  Niko Železniki : Žiri 0 : 4(0 : 2)
07.10.18  SIJ Acroni Jesenice : Škofja Loka-Medvode 0 : 0(0 : 0)
07.10.18  Visoko-Preddvor : Šobec Lesce 0 : 2(0 : 0)
 7. krog  14.10.18 
14.10.18  Šobec Lesce : prost
14.10.18  Škofja Loka-Medvode : Visoko-Preddvor 7 : 2(5 : 1)
14.10.18  Žiri : SIJ Acroni Jesenice 1 : 5(0 : 3)
14.10.18  Bled-Naklo : Niko Železniki 3 : 0(1 : 0)
 8. krog  21.10.18 
21.10.18  prost : Niko Železniki
21.10.18  Bled-Naklo : SIJ Acroni Jesenice 3 : 2(2 : 1)
21.10.18  Žiri : Visoko-Preddvor 3 : 0(2 : 0)
21.10.18  Škofja Loka-Medvode : Šobec Lesce 1 : 2(1 : 1)
 9. krog  28.10.18 
11.11.18  Visoko-Preddvor : Bled-Naklo 0 : 3(0 : 2)
28.10.18  Škofja Loka-Medvode : prost
28.10.18  Šobec Lesce : Žiri 2 : 2(0 : 1)
28.10.18  Visoko-Preddvor : Bled-Naklo 0 : 0(0 : 0)
28.10.18  SIJ Acroni Jesenice : Niko Železniki 2 : 0(2 : 0)
 10. krog  04.11.18 
04.11.18  prost : SIJ Acroni Jesenice
04.11.18  Niko Železniki : Visoko-Preddvor 2 : 1(0 : 0)
04.11.18  Bled-Naklo : Šobec Lesce 0 : 2(0 : 1)
04.11.18  Žiri : Škofja Loka-Medvode 2 : 1(1 : 0)
 11. krog   
 Žiri : prost
 Škofja Loka-Medvode : Bled-Naklo
 Šobec Lesce : Niko Železniki
 Visoko-Preddvor : SIJ Acroni Jesenice
 12. krog   
 prost : Visoko-Preddvor
 SIJ Acroni Jesenice : Šobec Lesce
 Niko Železniki : Škofja Loka-Medvode
 Bled-Naklo : Žiri
 13. krog   
 Bled-Naklo : prost
 Žiri : Niko Železniki
 Škofja Loka-Medvode : SIJ Acroni Jesenice
 Šobec Lesce : Visoko-Preddvor
 14. krog   
 prost : Šobec Lesce
 Visoko-Preddvor : Škofja Loka-Medvode
 SIJ Acroni Jesenice : Žiri
 Niko Železniki : Bled-Naklo
 15. krog   
 1 uvrščeno moštvo : prost
 2 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 16. krog   
 4 uvrščeno moštvo : prost
 5 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 17. krog   
 prost : 7 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 3 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 18. krog   
 3 uvrščeno moštvo : prost
 4 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 19. krog   
 prost : 6 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 5 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 2 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 20. krog   
 2 uvrščeno moštvo : prost
 3 uvrščeno moštvo : 1 uvrščeno moštvo
 4 uvrščeno moštvo : 7 uvrščeno moštvo
 5 uvrščeno moštvo : 6 uvrščeno moštvo
 21. krog   
 prost : 5 uvrščeno moštvo
 6 uvrščeno moštvo : 4 uvrščeno moštvo
 7 uvrščeno moštvo : 3 uvrščeno moštvo
 1 uvrščeno moštvo : 2 uvrščeno moštvo
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
14. krog 17.11.18
Svoboda Ljubljana : Arne Tabor 69 4 : 1
Sava Kranj : Ivančna Gorica 0 : 1
Zagorje : Tinex Šenčur 1 : 0
Brinje Grosuplje : Bled Hirter 1 : 2
Komenda : Žiri 2 : 2
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan