align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
   LISTA STRELCEV 10. krog
IGRALEC KLUB ŠZ 11m AG
Čampa Žan Luka Triglav Domplan 23 0 0
Homan Luka SIJ Acroni Jesenice 14 1 0
Stević Leon SIJ Acroni Jesenice 8 0 0
Malovrh Teodor Zarica Kranj 8 3 0
Požgaj Jaša Triglav Domplan 7 0 0
Krajnik Jernej Škofja Loka-Medvode 7 0 0
Komljenovič Luka SIJ Acroni Jesenice 7 0 0
Krupić Edvin SIJ Acroni Jesenice 7 0 0
Knežević Matej Škofja Loka-Medvode 7 0 0
Brajič Anže SIJ Acroni Jesenice 5 0 0
Avdić Marko Škofja Loka-Medvode 5 1 0
Humerca Matic Šobec Lesce 4 0 0
Šimnovec David Šenčur 4 0 0
Bajželj Lan Triglav Domplan 4 0 0
Dovžan Karahodžić Luka SIJ Acroni Jesenice 4 0 0
Dagarin Gal Triglav Domplan 4 0 0
Ajdovec Amadej Triglav Domplan 4 3 0
Thaler Aljaž Triglav Domplan 3 0 0
Pišek Nik Šenčur 2 0 0
Trojar Peter Šobec Lesce 2 0 0
Florjančič Oskar Šenčur 2 0 0
Jerman Žiga Šobec Lesce 2 0 0
Pogačnik Gašper Zarica Kranj 2 0 0
Bektašević Ali Škofja Loka-Medvode 2 0 0
Šolar Klemen Šobec Lesce 2 0 0
Repič Bor Šenčur 1 0 0
Repič Ažbe Šenčur 1 0 0
Potokar Tim Šobec Lesce 1 0 0
Zupančič Bor Triglav Domplan 1 0 0
Klemenčič Vid Triglav Domplan 1 0 0
Velikovrh Ožbej Triglav Domplan 1 0 0
Kastelec Domen Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Kukovič Jakob Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Bajrić Emir SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Prosen Tibor Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Maltar Žiga Šobec Lesce 1 0 0
Debeljak Jaka Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Jasiqi Edison Zarica Kranj 1 0 0
Dermota Matevž Šobec Lesce 1 0 0
Kunčič Benjamin SIJ Acroni Jesenice 1 0 0
Krmelj Blaž Škofja Loka-Medvode 1 0 0
Vrhovnik Marko Zarica Kranj 1 0 0
Ropret Marcel Šenčur 0 0 1
ŠZ - število zadetkov 11m - gol iz 11m AG - avtogol
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
13. krog 10.11.18
Tinex Šenčur : Svoboda Ljubljana 4 : 4
Žiri : Brinje Grosuplje 1 : 3
Bled Hirter : Zagorje 6 : 0
Ivančna Gorica : Komenda 2 : 1
Arne Tabor 69 : Sava Kranj 2 : 0
GNL-člani 2018/19
11. krog 10.11.18
Niko Železniki : Polet 1 : 0
Preddvor : Velesovo 5 : 3
Škofja Loka : SIJ Acroni Jesenice 2 : 1
Zarica Kranj : Bohinj 2 : 2
Šobec Lesce : Visoko 4 : 1
Britof : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 3
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan