align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA
KLUB ŠT Z N P GR
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
8. krog 16.10.18
Šobec Lesce U10:Žirovnica-Bled 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U10:Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŽNK Cerklje U11:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice U10:Tržič 2012 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
7. krog 12.10.18
Šenčur U10:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŽNK Cerklje U11:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice U10:Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Žirovnica-Bled 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
6. krog 05.10.18
Šobec Lesce U10:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje-bordo U10:ŽNK Cerklje U11 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U10:Tržič 2012 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
5. krog 28.09.18
Triglav Podgorje-bordo U10:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Šenčur U10:Tržič 2012 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice U10:Žirovnica-Bled 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŽNK Cerklje U11:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
4. krog 25.09.18
Šobec Lesce U10:Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:ŽNK Cerklje U11 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U10:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
3. krog 21.09.18
Šobec Lesce U10:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Triglav Podgorje-bordo U10:Žirovnica-Bled 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
KOV Jesenice U10:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŽNK Cerklje U11:Tržič 2012 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
2. krog 14.09.18
Šenčur U10:ŽNK Cerklje U11 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Tržič 2012:Triglav Podgorje-bordo U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka U10:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:Šobec Lesce U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
1. krog 07.09.18
Triglav Podgorje-bordo U10:Šenčur U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
ŽNK Cerklje U11:KOV Jesenice U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žirovnica-Bled:Škofja Loka U10 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
9. krog 13.10.18
Tinex Šenčur : Komenda 2 : 1
Ivančna Gorica : Žiri 2 : 1
Sava Kranj : Brinje Grosuplje 1 : 1
Arne Tabor 69 : Bled Hirter 1 : 1
Svoboda Ljubljana : Zagorje 0 : 0
GNL-člani 2018/19
7. krog 13.10.18
Šobec Lesce : SIJ Acroni Jesenice 3 : 3
Bitnje dobrozasenci.si : Polet 2 : 2
Velesovo : Visoko 2 : 1
Britof : Bohinj 2 : 3
Preddvor : Zarica Kranj 3 : 5
Niko Železniki : Škofja Loka 1 : 0
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan