align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 9. krog 21.10.17
KLUB ŠT Z N P GR
1. Žiri 8 7 1 0 34:3 22
2. Zarica Kranj B 8 6 1 1 19:7 19
3. Visoko 8 4 3 1 15:6 15
4. Škofja Loka 8 5 0 3 20:12 15
5. Britof 8 4 2 2 23:15 14
6. Naklo 9 4 0 5 16:20 12
7. Preddvor 8 4 0 4 17:28 12
8. JuRentA Bitnje 8 3 1 4 11:13 10
9. Velesovo 9 3 1 5 7:13 10
10. Niko Železniki 8 3 0 5 12:18 9
11. Kondor Godešič 8 3 0 5 18:25 9
12. Royal Sport DLN 9 2 0 7 12:33 6
13. Polet 9 1 1 7 11:22 4
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
9. krog 21.10.17
Niko Železniki:Kondor Godešič 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Naklo:Zarica Kranj B 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Preddvor 9 : 0 (3 : 0) zapisnik
Visoko:Velesovo 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
JuRentA Bitnje:Royal Sport DLN 4 : 1 (2 : 0) zapisnik
Polet:Britof 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
8. krog 14.10.17
Britof:Škofja Loka 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Royal Sport DLN:Niko Železniki 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
Preddvor:Naklo 1 : 4 (1 : 1) zapisnik
Velesovo:JuRentA Bitnje 3 : 0 (2 : 0) zapisnik
Zarica Kranj B:Polet 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Žiri 1 : 3 (0 : 0) zapisnik
7. krog 07.10.17
Škofja Loka:Zarica Kranj B 0 : 1 (0 : 1) zapisnik
Polet:Preddvor 1 : 3 (0 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Visoko 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Royal Sport DLN 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Naklo:Kondor Godešič 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Velesovo 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
6. krog 30.09.17
Kondor Godešič:Polet 4 : 3 (1 : 1) zapisnik
Velesovo:Žiri 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Zarica Kranj B:Britof 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Preddvor:Škofja Loka 1 : 3 (0 : 2) zapisnik
Visoko:Niko Železniki 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Naklo 1 : 3 (0 : 3) zapisnik
5. krog 23.09.17
Naklo:Velesovo 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Visoko 1 : 1 (0 : 0) zapisnik
Škofja Loka:Kondor Godešič 4 : 2 (2 : 1) zapisnik
Niko Železniki:JuRentA Bitnje 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Polet:Royal Sport DLN 2 : 3 (1 : 3) zapisnik
Britof:Preddvor 4 : 5 (2 : 2) zapisnik
4. krog 20.09.17
Velesovo:Polet 2 : 0 (2 : 0) zapisnik
Visoko:Naklo 5 : 1 (2 : 1) zapisnik
Preddvor:Zarica Kranj B 3 : 1 (1 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Škofja Loka 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
Kondor Godešič:Britof 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Žiri 0 : 3 (0 : 1) zapisnik
3. krog 16.09.17
Škofja Loka:Velesovo 5 : 0 (1 : 0) zapisnik
Naklo:JuRentA Bitnje 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Polet:Visoko 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Niko Železniki 5 : 0 (3 : 0) zapisnik
Britof:Royal Sport DLN 6 : 2 (3 : 2) zapisnik
Zarica Kranj B:Kondor Godešič 6 : 2 (2 : 2) zapisnik
2. krog 09.09.17
Visoko:Škofja Loka 4 : 1 (4 : 0) zapisnik
Velesovo:Britof 0 : 3 (0 : 0) zapisnik
Kondor Godešič:Preddvor 4 : 1 (0 : 0) zapisnik
Niko Železniki:Naklo 3 : 4 (1 : 0) zapisnik
Royal Sport DLN:Zarica Kranj B 1 : 7 (1 : 1) zapisnik
JuRentA Bitnje:Polet 2 : 3 (1 : 1) zapisnik
1. krog 02.09.17
Zarica Kranj B:Velesovo 1 : 0 (0 : 0) zapisnik
Naklo:Žiri 1 : 5 (1 : 2) zapisnik
Preddvor:Royal Sport DLN 3 : 2 (0 : 1) zapisnik
Britof:Visoko 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Polet:Niko Železniki 1 : 5 (0 : 1) zapisnik
Škofja Loka:JuRentA Bitnje 2 : 0 (1 : 0) zapisnik
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
9. krog 21.10.17
Niko Železniki : Kondor Godešič 3 : 1
Naklo : Zarica Kranj B 0 : 1
Žiri : Preddvor 9 : 0
Visoko : Velesovo 0 : 0
JuRentA Bitnje : Royal Sport DLN 4 : 1
Polet : Britof 1 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan