align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
Sezona     
Rezultati | Lista strelcev | Fair play lestvica | Prepoved igranja | Razporedi | Podatki o ekipah
 LESTVICA 5. krog 15.09.18
KLUB ŠT Z N P GR
1. Ivančna Gorica 5 4 1 0 13:5 13
2. Bled Hirter 5 3 2 0 10:4 11
3. Zagorje 4 2 2 0 5:3 8
4. Brinje Grosuplje 5 2 1 2 12:6 7
5. Arne Tabor 69 5 2 1 2 11:8 7
6. Svoboda Ljubljana 5 2 1 2 12:15 7
7. Sava Kranj 5 2 0 3 7:6 6
8. Komenda 5 1 1 3 3:15 4
9. Tinex Šenčur 4 1 0 3 7:10 3
10. Žiri 5 0 1 4 5:13 1
Z - zmaga N - neodločeno P - poraz  ŠT - število tekem   - število točk
   REZULTATI
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica:Sava Kranj 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Arne Tabor 69:Svoboda Ljubljana 3 : 3 (1 : 1) zapisnik
Žiri:Komenda 0 : 2 (0 : 1) zapisnik
Bled Hirter:NK Brinje Grosuplje 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Tinex Šenčur:Zagorje 1 : 1 (1 : 1) zapisnik
4. krog 08.09.18
Svoboda Ljubljana:Tinex Šenčur 4 : 3 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Arne Tabor 69 1 : 0 (1 : 0) zapisnik
Zagorje:Bled Hirter 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Žiri 2 : 2 (2 : 0) zapisnik
Komenda:Ivančna Gorica 0 : 4 (0 : 2) zapisnik
3. krog 01.09.18
Tinex Šenčur:Sava Kranj 2 : 1 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Zagorje 1 : 2 (1 : 1) zapisnik
Brinje Grosuplje:Komenda 6 : 0 (2 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Svoboda Ljubljana 6 : 3 (2 : 2) zapisnik
Arne Tabor 69:Ivančna Gorica 3 : 4 (1 : 1) zapisnik
2. krog 25.08.18
Zagorje:Brinje Grosuplje 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Sava Kranj:Bled Hirter 0 : 2 (0 : 0) zapisnik
Svoboda Ljubljana:Žiri 2 : 1 (1 : 0) zapisnik
Ivančna Gorica:Tinex Šenčur 4 : 2 (2 : 0) zapisnik
Komenda:Arne Tabor 69 0 : 4 (0 : 1) zapisnik
1. krog 18.08.18
Tinex Šenčur:Arne Tabor 69 0 : 1 (0 : 0) zapisnik
Bled Hirter:Ivančna Gorica 0 : 0 (0 : 0) zapisnik
Žiri:Sava Kranj 1 : 5 (1 : 1) zapisnik
Zagorje:Komenda 1 : 1 (1 : 0) zapisnik
Brinje Grosuplje:Svoboda Ljubljana 2 : 0 (0 : 0) zapisnik
REZULTATI
3.SNL-center 2018/19
5. krog 15.09.18
Ivančna Gorica : Sava Kranj 1 : 0
Arne Tabor 69 : Svoboda Ljubljana 3 : 3
Žiri : Komenda 0 : 2
Bled Hirter : NK Brinje Grosuplje 2 : 1
Tinex Šenčur : Zagorje 1 : 1
GNL-člani 2018/19
3. krog 15.09.18
Šobec Lesce : Niko Železniki 3 : 0
Velesovo : Zarica Kranj 2 : 2
SIJ Acroni Jesenice : Visoko 1 : 5
Bitnje dobrozasenci.si : Škofja Loka 1 : 2
Britof : Preddvor 6 : 1
Polet : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan