align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-kadeti 2020/21
  Zapisnik: 2. krog 05.09.20
   TEKMA: Zarica Kranj - Niko Železniki 1 : 4 (0 : 2)
   Kraj: Kranj- Zarica - Športni park Zarica, Kranj    Gledalcev: 10
   Glavni sodnik Bavrlić Dejan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik: Damjanovič Alen
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime
  1  Jenko Žan (V)
  2  Ilisić David
  6  Boškan Darko
  8  Uršič Nagode Žiga (K)
  9  Korenjak Val
  10  Špernjak Nik
  11  Pogačnik Gašper
  14  Brezničar Blaž
  16  Hudovernik Urban
  17  Globočnik Domen
  18  Ahačič Marko
   Niko Železniki
Priimek in ime
  1  Kavčič Aljoša (V)
  2  Frakelj Matic
  3  Kavčič Miha
  4  Lotrič Aljaž
  5  Jelenc Mohor (K)
  6  Šmid Izak
  7  Kos Gašper
  8  Jensterle Ksaver
  9  Jugović Luka
  10  Lotrič Škoda Maks
  11  Purgar Erik
  Rezervni igralci
  5  Bajželj Domen
  7  Božnar Nejc
  13  Grubič Juhant Aleksander
  15  Bjelokapić Maj
  19  Bokal Šter Lan
  Rezervni igralci
  14  Arko Urh
  15  Lotrič Jure
  16  Dolinar Jan
   TRENER
   Zarica Kranj
   Zagmajster Matjaž
   Niko Železniki
   Bertoncelj Tomaž
   STRELCI
   Zarica Kranj
   Niko Železniki
   0 : 1 7 - Kos Gašper (7')
   0 : 2 6 - Šmid Izak (40')
   1 : 2 16 - Dolinar Jan (49') AG
   1 : 3 10 - Lotrič Škoda Maks (56')
   1 : 4 10 - Lotrič Škoda Maks (61')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   Niko Železniki
    7 - Kos Gašper (66')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Niko Železniki
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  41'     19 - Bokal Šter Lan
       10 - Špernjak Nik
  41'     13 - Grubič Juhant Aleksander
       2 - Ilisić David
  68'     5 - Bajželj Domen
       17 - Globočnik Domen
  73'     7 - Božnar Nejc
       6 - Boškan Darko
  77'     15 - Bjelokapić Maj
       16 - Hudovernik Urban
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  41'     14 - Arko Urh
       8 - Jensterle Ksaver
  41'     15 - Lotrič Jure
       9 - Jugović Luka
  41'     16 - Dolinar Jan
       4 - Lotrič Aljaž
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan