align=  align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL-starejši dečki U15
  Zapisnik: 7. krog 04.10.20
   TEKMA: Preddvor-Šenčur - Tržič 2012 3 : 3 (1 : 1)
   Kraj: Preddvor - Igrišče Za žago, Preddvor    Gledalcev: 0
   Glavni sodnik Šmajc David
   1. pomočnik: Prestor Luka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Preddvor-Šenčur
Priimek in ime
  1  Fritz Tadej (V)
  2  Durkov Gašper
  4  Bele Mark
  7  Strojan Šporar Jošt
  9  Volčjak Jaka
  10  Volčjak Jernej
  11  Pesko Tin Lan
  13  Jereb Blaž
  14  Kristjan Špiler
  16  Hribernik Bine (K)
  19  Mijatović Daniel
   Tržič 2012
Priimek in ime
  0  Premrl Tevž
  2  Kukovič Urban (K)
  3  Mladenovski Žan
  6  Zupan Maj
  9  Slabe Rok
  12  Rutar Miha (V)
  13  Gaberc Nike Leo
  14  Šlibar Vid
  17  Hadžić Alen
  22  Aljančič Klemen
  24  Erman Aljaž
  Rezervni igralci
  3  Fras Samo
  6  Krč Štefan
  8  Repič Bor
  15  Valjavec Gašper
  18  Šenk Žan
  20  Podjed Rok
  Rezervni igralci
  1  Vogelnik Gašper (V)
  7  Biberović Tarik
  11  Cinac Tonio
  19  Mihelič Nejc
  21  Aldžić Armin
   TRENER
   Preddvor-Šenčur
   Pavlič Gregor
   Tržič 2012
   STRELCI
   Preddvor-Šenčur
   1 : 0 19 - Mijatović Daniel (12')
   2 : 2 4 - Bele Mark (45') 11m
   3 : 2 19 - Mijatović Daniel (65')
   Tržič 2012
   1 : 1 22 - Aljančič Klemen (24')
   1 : 2 22 - Aljančič Klemen (37')
   3 : 3 17 - Hadžić Alen (66')
   OPOMINJANI
   Preddvor-Šenčur
   Tržič 2012
   IZKLJUČENI
   Preddvor-Šenčur
   Tržič 2012
   MENJAVE
   Preddvor-Šenčur
  Minuta  Igralec
  41'     3 - Fras Samo
       9 - Volčjak Jaka
  59'     15 - Valjavec Gašper
       11 - Pesko Tin Lan
  65'     6 - Krč Štefan
       13 - Jereb Blaž
   Tržič 2012
  Minuta  Igralec
  36'     1 - Vogelnik Gašper
       12 - Rutar Miha
  56'     7 - Biberović Tarik
       6 - Zupan Maj
  59'     19 - Mihelič Nejc
       13 - Gaberc Nike Leo
  65'     21 - Aldžić Armin
       9 - Slabe Rok
REZULTATI
GNL-člani 2020/21
8. krog 17.10.20
Kranjska Gora : Bitnje dobrozasenci.si 1 : 8
Visoko : Zarica Kranj 4 : 1
SIJ Acroni Jesenice : Velesovo-Cerklje 4 : 2
Bled Hirter : Polet 3 : 0
Niko Železniki : Britof 1 : 3
Preddvor : Bohinj 1 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan