align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  Pokal MNZG-Kranj - MLADINCI 2016/17
  Zapisnik: 2. krog 28.09.16
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Jesenice 3 : 1 (2 : 0)
   Kraj: Škofja Loka - Puštal    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Krsnik Luka
   2. pomočnik: Mubi Žan
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Banič Luka (V) 19.08.98
  2  Kralj Matic 09.06.99
  4  Zajc Gašper 06.06.99
  6  Novak Sergej (K) 12.08.99
  7  Tramte Tine 13.10.99
  8  Murn Aljaž 03.07.99
  10  Kukovec Gašper 23.10.98
  13  Cof Peter 13.12.99
  14  Avguštin Peter 19.02.99
  16  Anžlovar Luka 30.08.98
  18  Gartner Jaka 09.04.99
   Jesenice
Priimek in ime Rojen
  2  Kalender Ammar 01.01.98
  5  Biščević Alan 08.03.01
  7  Benkovič Jon 09.10.98
  8  Mezek Timotej 07.07.99
  9  Džafić Din 01.07.01
  11  Bešić Mario 27.11.99
  12  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  14  Bytyqi Blendon 19.01.99
  15  Tadić Stefan 02.06.99
  17  Dimitrijević Benjamin (K) 03.06.98
  18  Džafić Belmin 25.07.99
  Rezervni igralci
  3  Velić Mirsad 22.08.99
  5  Košir Blaž 03.11.98
  11  Nosan Matija 17.02.00
  12  Kozjek Anže (V) 22.03.98
  17  Bokan Gaj 24.04.99
  Rezervni igralci
  6  Bikovski Filip 06.11.00
  10  Varmaz Benjamin 14.05.98
  13  Petrović Patrik 29.05.01
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Blažir Matej
   Jesenice
   Beširović Suad
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 0 7 - Tramte Tine (17')
   2 : 0 2 - Kralj Matic (43')
   3 : 0 7 - Tramte Tine (53')
   Jesenice
   3 : 1 11 - Bešić Mario (87')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
   Jesenice
    2 - Kalender Ammar (55')
    7 - Benkovič Jon (68')
    18 - Džafić Belmin (80')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   Jesenice
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     5 - Košir Blaž
       13 - Cof Peter
  51'     11 - Nosan Matija
       2 - Kralj Matic
  70'     17 - Bokan Gaj
       7 - Tramte Tine
   Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     10 - Varmaz Benjamin
       14 - Bytyqi Blendon
  55'     6 - Bikovski Filip
       2 - Kalender Ammar
  72'     13 - Petrović Patrik
       9 - Džafić Din
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan