align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 19. krog 28.05.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Niko Železniki 4 : 2 (1 : 1)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Pahulje Erazem
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  2  Bešić Mario 27.11.99
  4  Džafić Din 01.07.01
  7  Perviz Ajdin 22.06.99
  9  Talić Armin 09.04.00
  10  Varmaz Benjamin (K) 14.05.98
  11  Bajrić Amar 07.05.01
  13  Bytyqi Blendon 19.01.99
  14  Durmišević Vernes 14.06.98
  17  Pižuk Saša 29.05.00
  19  Tubić Adis 25.12.99
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Kankelj Tim (V) 09.01.99
  2  Pintar Rok (K) 12.01.98
  3  Gajgar Patrik 20.12.99
  4  Mohorič Luka 03.04.99
  5  Benedičič Miha 24.07.98
  6  Habjan Staš 28.11.99
  7  Gruškovnjak Amadej 06.11.99
  8  Bobar Jaša 24.06.99
  9  Prezelj Nejc 11.08.99
  10  Jensterle Iris 17.04.99
  11  Drobnič Jakob 14.06.99
  Rezervni igralci
  3  Džaferi Egzon 01.02.98
  8  Pajaziti Florentin 04.09.00
  20  Džafić Belmin 25.07.99
  Rezervni igralci
  13  Marguč Tilen 27.07.99
  14  Frelih Rok 06.04.00
  16  Prezelj Anže 09.07.00
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Beširović Suad
   Niko Železniki
   Jenstrle Aleš
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 19 - Tubić Adis (14')
   2 : 1 11 - Bajrić Amar (51')
   2 : 2 4 - Džafić Din (60') AG
   3 : 2 8 - Pajaziti Florentin (62')
   4 : 2 11 - Bajrić Amar (86')
   Niko Železniki
   1 : 1 8 - Bobar Jaša (30')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    9 - Talić Armin (45')
   Niko Železniki
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Niko Železniki
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  46'     8 - Pajaziti Florentin
       13 - Bytyqi Blendon
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  46'     14 - Frelih Rok
       8 - Bobar Jaša
  67'     16 - Prezelj Anže
       3 - Gajgar Patrik
  73'     13 - Marguč Tilen
       9 - Prezelj Nejc
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan