align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 2. krog 11.09.16
   TEKMA: Visoko-Preddvor - Škofja Loka - Medvode 1 : 9 (0 : 5)
   Kraj: Visoko - Športni park Visoko    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Đokić Saša
   Delegat:
   POSTAVI
   Visoko-Preddvor
Priimek in ime Rojen
  1  Snedec Bor (V) 02.10.99
  2  Strniša Jakob 02.09.00
  3  Debeljak Žan 10.03.99
  4  Zadravec Žiga 05.07.99
  6  Križnar Nejc (K) 07.07.99
  7  Pernuš Matej 06.09.99
  8  Kne Žan 20.10.99
  9  Žerovnik Blaž 23.01.99
  10  Gerkman Andraž 26.11.98
  14  Rejc Andrej 17.04.98
  17  Jelar Domen 24.05.99
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Banič Luka (V) 19.08.98
  3  Stanonik Tadej 31.08.98
  4  Zajc Gašper 06.06.99
  5  Košir Blaž 03.11.98
  6  Novak Sergej (K) 12.08.99
  7  Tramte Tine 13.10.99
  8  Murn Aljaž 03.07.99
  10  Kukovec Gašper 23.10.98
  13  Cof Peter 13.12.99
  16  Anžlovar Luka 30.08.98
  17  Gartner Jaka 09.04.99
  Rezervni igralci
  5  Novak Luka 04.03.99
  11  Pavlin Nik 12.07.99
  13  Globočnik Jaka 20.06.99
  15  Bertoncelj Urh 14.12.99
  20  Martinjak Jaka 14.06.99
  Rezervni igralci
  2  Kralj Matic 09.06.99
  9  Delalić Dino 10.07.99
  11  Kolenović Edi 15.07.98
  12  Kozjek Anže (V) 22.03.98
  14  Oven Adam 24.04.99
  18  Bokan Gaj 24.04.99
   TRENER
   Visoko-Preddvor
   Kern Gašper
   Škofja Loka - Medvode
   Blažir Matej
   STRELCI
   Visoko-Preddvor
   1 : 7 17 - Jelar Domen (76')
   Škofja Loka - Medvode
   0 : 1 7 - Tramte Tine (2')
   0 : 2 10 - Kukovec Gašper (5')
   0 : 3 10 - Kukovec Gašper (8')
   0 : 4 6 - Novak Sergej (32')
   0 : 5 6 - Novak Sergej (45')
   0 : 6 16 - Anžlovar Luka (58')
   0 : 7 7 - Tramte Tine (63')
   1 : 8 4 - Zajc Gašper (86')
   1 : 9 6 - Novak Sergej (89')
   OPOMINJANI
   Visoko-Preddvor
   Škofja Loka - Medvode
   IZKLJUČENI
   Visoko-Preddvor
   Škofja Loka - Medvode
   MENJAVE
   Visoko-Preddvor
  Minuta  Igralec
  68'     15 - Bertoncelj Urh
       14 - Rejc Andrej
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Kralj Matic
       5 - Košir Blaž
  64'     14 - Oven Adam
       3 - Stanonik Tadej
  64'     11 - Kolenović Edi
       13 - Cof Peter
  64'     9 - Delalić Dino
       16 - Anžlovar Luka
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan