align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - mladinci 2016/17
  Zapisnik: 9. krog 30.10.16
   TEKMA: Sava Kranj - Žiri 2 : 1 (1 : 0)
   Kraj: Stražišče - ŠC Stražišče    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Vreček Bor
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Pijavec Jan
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime Rojen
  1  Camaj Rok (V) 09.07.99
  3  Rant Luka 17.11.00
  5  Xhekaj Endrit 28.04.00
  7  Tkalec Matej 14.12.98
  8  Varagič Vid 28.07.99
  9  Klemenc Nejc 27.01.99
  10  Idrizi Tim 25.07.00
  11  Lenič Jan 15.03.99
  17  Dizdarević Adnan (K) 12.02.98
  20  Crnalić Anis 25.08.98
  22  Jelovčan Žiga 20.07.99
   Žiri
Priimek in ime Rojen
  1  Cigale Ambrož (V) 07.04.99
  2  Kristan Maj (K) 29.07.99
  4  Brence Benjamin 30.04.98
  5  Frlic Miha 30.08.99
  6  Dolenc Tine 25.03.99
  7  Prek Rene 17.03.98
  8  Kranjc Sašo 13.11.01
  9  Frelih Blaž 26.02.00
  10  Drmota Matic 14.01.00
  11  Šifrar Tjaš 23.11.01
  15  Perić Dejan 14.09.99
  Rezervni igralci
  2  Pirc Aljaž 22.10.98
  4  Basha Alban 02.06.99
  12  Lotrič Urh (V) 30.04.00
  16  Strgar Andraž 29.01.99
  18  Dolenc Žak 06.01.01
  Rezervni igralci
  13  Košir Lovro 24.02.01
  16  Peternelj Maks 11.11.01
  17  Frelih Jure 16.05.01
   TRENER
   Sava Kranj
   Nikić Dario
   Žiri
   Koblar Darjo
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 11 - Lenič Jan (28') 11m
   2 : 1 11 - Lenič Jan (82')
   Žiri
   1 : 1 8 - Kranjc Sašo (68')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    10 - Idrizi Tim (70')
    20 - Crnalić Anis (90')
   Žiri
    11 - Šifrar Tjaš (27')
    8 - Kranjc Sašo (93')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Žiri
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     2 - Pirc Aljaž
       5 - Xhekaj Endrit
  72'     12 - Lotrič Urh
       1 - Camaj Rok
  90'     16 - Strgar Andraž
       10 - Idrizi Tim
  90'     4 - Basha Alban
       20 - Crnalić Anis
   Žiri
  Minuta  Igralec
  53'     16 - Peternelj Maks
       6 - Dolenc Tine
  80'     17 - Frelih Jure
       15 - Perić Dejan
  82'     13 - Košir Lovro
       9 - Frelih Blaž
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan