align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 13. krog 22.04.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka - Medvode 7 : 2 (3 : 0)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 80
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Antolič Jean
   2. pomočnik: Bavrlić Dejan
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  2  Talić Benjamin 24.09.01
  3  Bikovski Filip 06.11.00
  4  Kurbegović Almedin 28.01.00
  6  Kaker Anže 15.11.00
  9  Krupić Amar 31.05.00
  10  Džafić Din 01.07.01
  11  Bajrić Amar 07.05.01
  12  Lukić Uroš (V) 21.03.01
  14  Talić Eldar 24.09.01
  15  Basta Uroš (K) 28.02.00
  18  Kadirić Adnan 28.04.00
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  2  Bizant Žiga 12.01.01
  4  Prosen Oskar 09.03.00
  5  Japić Dino 10.08.02
  6  Jovanov Mihail 31.12.01
  7  Nosan Matija 17.02.00
  8  Gruden Nik 06.08.01
  10  Trojanšek Tine (K) 20.03.00
  11  Šmitran Aleks 19.07.01
  12  Plestenjak Nik (V) 14.08.02
  16  Dolenc Tilen 31.08.01
  23  Todić Uroš 20.07.01
  Rezervni igralci
  5  Pižuk Saša 29.05.00
  7  Khodakhah Benjamin 29.09.02
  19  Ambrožič Nik 18.05.01
  20  Bavrlić Bojan 18.01.00
  Rezervni igralci
  19  Zupančič Urh 20.09.00
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Railić Darjo
   Škofja Loka - Medvode
   Vuković Danilo
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   1 : 0 9 - Krupić Amar (4')
   2 : 0 9 - Krupić Amar (18')
   3 : 0 11 - Bajrić Amar (40')
   4 : 1 11 - Bajrić Amar (51')
   5 : 2 19 - Ambrožič Nik (58')
   6 : 2 9 - Krupić Amar (62')
   7 : 2 19 - Ambrožič Nik (70')
   Škofja Loka - Medvode
   3 : 1 10 - Trojanšek Tine (46')
   4 : 2 10 - Trojanšek Tine (57')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka - Medvode
    2 - Bizant Žiga (32')
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka - Medvode
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  50'     19 - Ambrožič Nik
       4 - Kurbegović Almedin
  57'     7 - Khodakhah Benjamin
       14 - Talić Eldar
  65'     5 - Pižuk Saša
       3 - Bikovski Filip
  77'     20 - Bavrlić Bojan
       9 - Krupić Amar
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  55'     19 - Zupančič Urh
       6 - Jovanov Mihail
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
3. krog 16.09.17
Škofja Loka : Velesovo 5 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1
Polet : Visoko 0 : 1
Žiri : Niko Železniki 5 : 0
Britof : Royal Sport DLN 6 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan