align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 1. krog 03.09.16
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Sava Kranj 2 : 5 (1 : 1)
   Kraj: Medvode - Štadion ob Sori    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Burgar Rok
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik: Pirc Matic
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime
  1  Žorž Maks (V)
  4  Prosen Oskar
  5  Gruden Nik
  6  Bizant Žiga
  7  Nosan Matija
  8  Lazar Jakob
  9  Trojanšek Tine (K)
  10  Kržmanc Ian
  11  Šmitran Aleks
  20  Zupančič Urh
  21  Jovanov Mihail
   Sava Kranj
Priimek in ime
  2  Rant Luka (K)
  4  Kaurinović Oliver
  5  Xhekaj Endrit
  10  Idrizi Tim
  11  Šinko Luka
  12  Lotrič Urh (V)
  13  Basha Mentor
  14  Flajnik Bine
  16  Čabraja Tomislav
  19  Peterka Maj
  20  Zupanc Andraž
  Rezervni igralci
  12  Prebil Grintal Miha (V)
  14  Zorman Enej
  15  Dolenc Tilen
  16  Peulić Luka
  22  Todić Uroš
  Rezervni igralci
  0  Bohinc David
  1  Hočevar Žan Marko (V)
  7  Čirić Tim
  18  Lučić David
  21  Bektašević Jasmin
  22  Ćosić Matej
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Vuković Danilo
   Sava Kranj
   Gogič Goran
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 1 6 - Bizant Žiga (36')
   2 : 2 9 - Trojanšek Tine (49')
   Sava Kranj
   0 : 1 10 - Idrizi Tim (20')
   1 : 2 11 - Šinko Luka (48')
   2 : 3 11 - Šinko Luka (54')
   2 : 4 11 - Šinko Luka (62')
   2 : 5 10 - Idrizi Tim (70') 11m
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
    6 - Bizant Žiga (24')
    21 - Jovanov Mihail (39')
    1 - Žorž Maks (70')
   Sava Kranj
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  67'     22 - Todić Uroš
       10 - Kržmanc Ian
  74'     15 - Dolenc Tilen
       21 - Jovanov Mihail
  74'     16 - Peulić Luka
       20 - Zupančič Urh
  74'     14 - Zorman Enej
       7 - Nosan Matija
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  49'     18 - Lučić David
       19 - Peterka Maj
  73'     22 - Ćosić Matej
       14 - Flajnik Bine
  78'     0 - Bohinc David
       16 - Čabraja Tomislav
  78'     21 - Bektašević Jasmin
       5 - Xhekaj Endrit
  78'     7 - Čirić Tim
       11 - Šinko Luka
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
20. krog 23.05.18
JuRentA Bitnje : Visoko 3 : 3
Kondor Godešič : Velesovo 2 : 4
Zarica Kranj B : Niko Železniki 0 : 2
Britof : Žiri 0 : 9
Polet : Royal Sport DLN 3 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan