align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 2. krog 10.09.16
   TEKMA: Niko Železniki - Škofja Loka - Medvode 0 : 10 (0 : 6)
   Kraj: Železniki - Nivca    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Pirc Matic
   2. pomočnik: Buzadžija Bojan
   Delegat:
   POSTAVI
   Niko Železniki
Priimek in ime Rojen
  1  Šmid Rihard (V) 27.08.01
  2  Lukančič Matevž 17.05.01
  3  Benedičič Tjaž 02.03.01
  4  Prezelj Anže 09.07.00
  5  Frelih Rok 06.04.00
  6  Egart Andraž 27.05.01
  7  Mohorič Miha 17.09.01
  8  Primožič Luka 16.11.01
  9  Lušina Jure (K) 10.04.01
  13  Purgar Sebastjan 15.03.02
  15  Drol Tian 27.01.03
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  5  Gruden Nik 06.08.01
  6  Pavlič Matic 17.09.00
  7  Nosan Matija 17.02.00
  8  Lazar Jakob 15.07.01
  9  Trojanšek Tine (K) 20.03.00
  10  Kržmanc Ian 16.02.00
  11  Šmitran Aleks 19.07.01
  12  Prebil Grintal Miha (V) 31.03.01
  15  Dolenc Tilen 31.08.01
  18  Bizant Žiga 12.01.01
  20  Zupančič Urh 20.09.00
  Rezervni igralci
  16  Šolar Jan 23.12.01
  Rezervni igralci
  1  Žorž Maks (V) 23.06.01
  4  Prosen Oskar 09.03.00
  14  Zorman Enej 23.01.01
  21  Jovanov Mihail 31.12.01
  22  Todić Uroš 20.07.01
   TRENER
   Niko Železniki
   Egart Uroš
   Škofja Loka - Medvode
   Vuković Danilo
   STRELCI
   Niko Železniki
   Škofja Loka - Medvode
   0 : 1 7 - Nosan Matija (1')
   0 : 2 10 - Kržmanc Ian (6')
   0 : 3 11 - Šmitran Aleks (8')
   0 : 4 9 - Trojanšek Tine (14')
   0 : 5 20 - Zupančič Urh (37')
   0 : 6 7 - Nosan Matija (39')
   0 : 7 7 - Nosan Matija (42')
   0 : 8 21 - Jovanov Mihail (55')
   0 : 9 9 - Trojanšek Tine (57')
   0 : 10 7 - Nosan Matija (66')
   OPOMINJANI
   Niko Železniki
   Škofja Loka - Medvode
   IZKLJUČENI
   Niko Železniki
   Škofja Loka - Medvode
   MENJAVE
   Niko Železniki
  Minuta  Igralec
  6'     16 - Šolar Jan
       3 - Benedičič Tjaž
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  50'     21 - Jovanov Mihail
       15 - Dolenc Tilen
  50'     4 - Prosen Oskar
       10 - Kržmanc Ian
  50'     14 - Zorman Enej
       20 - Zupančič Urh
  50'     22 - Todić Uroš
       8 - Lazar Jakob
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
3. krog 16.09.17
Škofja Loka : Velesovo 5 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1
Polet : Visoko 0 : 1
Žiri : Niko Železniki 5 : 0
Britof : Royal Sport DLN 6 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan