align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 5. krog 01.10.16
   TEKMA: Bled - Škofja Loka - Medvode 2 : 3 (0 : 3)
   Kraj: Bled - Športni park Bledec    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Jerič Jaka
   1. pomočnik: Zupan Žiga
   2. pomočnik: Majnik Jaka
   Delegat:
   POSTAVI
   Bled
Priimek in ime Rojen
  2  Komar Erik 26.11.01
  3  Jemec Edo 02.09.01
  4  Pretnar Luka 09.01.01
  5  Ambrožič Timotej 01.08.00
  6  Šimnic Tevž 16.01.00
  7  Šmigoc Marko 03.05.01
  8  Bratuž Amadej 25.05.00
  9  Marković Gavro (K) 16.01.00
  11  Ulčnik Dejan 11.05.00
  12  Pazlar Jernej (V) 27.12.00
  15  Čeh Leon 23.03.00
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Plestenjak Nik (V) 14.08.02
  2  Šmitran Aleks 19.07.01
  3  Jovanov Mihail 31.12.01
  4  Prosen Oskar 09.03.00
  5  Lazar Jakob 15.07.01
  6  Kržmanc Ian 16.02.00
  7  Gruden Nik 06.08.01
  8  Todić Uroš 20.07.01
  9  Nosan Matija 17.02.00
  10  Bizant Žiga 12.01.01
  11  Trojanšek Tine (K) 20.03.00
  Rezervni igralci
  13  Knafelj Žiga 05.04.02
  16  Skubin Luka 14.11.02
  17  Skumvač Drejc 18.11.02
  Rezervni igralci
  14  Peulić Luka 20.12.01
  15  Zorman Enej 23.01.01
  16  Čengija Luka 17.11.01
  18  Dolenc Tilen 31.08.01
  21  Pavlič Matic 17.09.00
   TRENER
   Bled
   Pušič Drago
   Škofja Loka - Medvode
   Vuković Danilo
   STRELCI
   Bled
   1 : 3 7 - Šmigoc Marko (60')
   2 : 3 4 - Pretnar Luka (65')
   Škofja Loka - Medvode
   0 : 1 11 - Trojanšek Tine (9')
   0 : 2 11 - Trojanšek Tine (27')
   0 : 3 2 - Šmitran Aleks (35')
   OPOMINJANI
   Bled
   Škofja Loka - Medvode
    18 - Dolenc Tilen (66')
    10 - Bizant Žiga (71')
   IZKLJUČENI
   Bled
   Škofja Loka - Medvode
   MENJAVE
   Bled
  Minuta  Igralec
  60'     13 - Knafelj Žiga
       5 - Ambrožič Timotej
  69'     17 - Skumvač Drejc
       8 - Bratuž Amadej
  76'     16 - Skubin Luka
       2 - Komar Erik
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  52'     14 - Peulić Luka
       7 - Gruden Nik
  52'     18 - Dolenc Tilen
       9 - Nosan Matija
  60'     16 - Čengija Luka
       8 - Todić Uroš
  60'     21 - Pavlič Matic
       11 - Trojanšek Tine
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
3. krog 16.09.17
Škofja Loka : Velesovo 5 : 0
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 1
Polet : Visoko 0 : 1
Žiri : Niko Železniki 5 : 0
Britof : Royal Sport DLN 6 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan