align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  GNL - kadeti 2016/17
  Zapisnik: 6. krog 08.10.16
   TEKMA: Jesenice - Bled 5 : 0 (5 : 0)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Zašev Venco
   1. pomočnik: Pirc Matic
   2. pomočnik: Majnik Jaka
   Delegat:
   POSTAVI
   Jesenice
Priimek in ime Rojen
  1  Lukić Uroš (V) 21.03.01
  2  Talić Benjamin 24.09.01
  4  Kurbegović Almedin 28.01.00
  6  Kadirić Adnan 28.04.00
  7  Džafić Din 01.07.01
  8  Kaker Anže 15.11.00
  10  Talić Armin (K) 09.04.00
  11  Bajrić Amar 07.05.01
  13  Ambrožič Nik 18.05.01
  14  Talić Eldar 24.09.01
  15  Biščević Alan 08.03.01
   Bled
Priimek in ime Rojen
  1  Pazlar Jernej (V) 27.12.00
  2  Komar Erik 26.11.01
  3  Jemec Edo 02.09.01
  4  Pretnar Luka 09.01.01
  5  Šimnic Tevž 16.01.00
  6  Ambrožič Timotej 01.08.00
  7  Šmigoc Marko 03.05.01
  8  Bratuž Amadej 25.05.00
  9  Marković Gavro (K) 16.01.00
  11  Ulčnik Dejan 11.05.00
  13  Čeh Leon 23.03.00
  Rezervni igralci
  5  Krupić Amar 31.05.00
  9  Khodakhah Benjamin 29.09.02
  12  Kovač Dejan (V) 09.07.01
  16  Klarić Mateo 06.04.02
  17  Petrović Patrik 29.05.01
  Rezervni igralci
  15  Skubin Luka 14.11.02
  16  Skumvač Drejc 18.11.02
   TRENER
   Jesenice
   Railić Darjo
   Bled
   Pušič Drago
   STRELCI
   Jesenice
   1 : 0 8 - Kaker Anže (12')
   2 : 0 11 - Bajrić Amar (16')
   3 : 0 13 - Ambrožič Nik (26')
   4 : 0 14 - Talić Eldar (28')
   5 : 0 11 - Bajrić Amar (40')
   Bled
   OPOMINJANI
   Jesenice
   Bled
   IZKLJUČENI
   Jesenice
   Bled
   MENJAVE
   Jesenice
  Minuta  Igralec
  41'     12 - Kovač Dejan
       1 - Lukić Uroš
  41'     17 - Petrović Patrik
       15 - Biščević Alan
  58'     5 - Krupić Amar
       7 - Džafić Din
  58'     16 - Klarić Mateo
       10 - Talić Armin
  58'     9 - Khodakhah Benjamin
       11 - Bajrić Amar
   Bled
  Minuta  Igralec
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan