align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 14. krog 17.04.17
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - SIJ Acroni Jesenice 4 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Godešič - Godešič    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Jelovčan Tadej
   1. pomočnik: Kolenović Edi
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  2  Križaj Martin 05.10.02
  3  Debeljak Žiga 19.09.02
  4  Bernik Bine 14.04.03
  6  Ziberi Arif 16.01.03
  7  Trdina Jaka 10.10.02
  8  Šlibar Tilen (K) 27.06.02
  11  Hvasti Luka 26.11.02
  12  Babnik Miha (V) 07.01.02
  14  Debeljak Jaka 15.07.04
  15  Japić Dino 10.08.02
  18  Alič Tristan 05.03.03
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  3  Sefič Patrick 23.11.02
  4  Todorović Benjamin 08.08.02
  5  Kadirić Edin 21.02.02
  9  Khodakhah Benjamin (K) 29.09.02
  11  Podgoršek Aljaž 01.11.02
  12  Horvat Kris (V) 17.09.02
  13  Bilbija Uroš 17.06.02
  14  Gorinjac Denis 01.10.02
  17  Živanović Igor 17.01.02
  19  Nikše Nik 09.02.02
  20  Čampara Ajdin 13.05.02
  Rezervni igralci
  5  Mrak Lenart 25.05.04
  13  Mijić Tin 28.01.04
  99  Plestenjak Nik (V) 14.08.02
  Rezervni igralci
  7  Kaltak Vahid 24.12.02
  18  Jandrić Dejan 02.04.02
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Hirkić Sandi
   SIJ Acroni Jesenice
   Beširović Suad
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 0 11 - Hvasti Luka (4')
   2 : 0 11 - Hvasti Luka (8') 11m
   3 : 0 11 - Hvasti Luka (38')
   4 : 0 7 - Trdina Jaka (56')
   SIJ Acroni Jesenice
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
    3 - Debeljak Žiga (39')
   SIJ Acroni Jesenice
    13 - Bilbija Uroš (8')
    20 - Čampara Ajdin (64')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   SIJ Acroni Jesenice
    20 - Čampara Ajdin (69')
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  43'     5 - Mrak Lenart
       14 - Debeljak Jaka
  50'     13 - Mijić Tin
       6 - Ziberi Arif
  62'     99 - Plestenjak Nik
       12 - Babnik Miha
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     7 - Kaltak Vahid
       4 - Todorović Benjamin
  60'     18 - Jandrić Dejan
       11 - Podgoršek Aljaž
REZULTATI
GNL-člani 2017/18
11. krog 04.11.17
Niko Železniki : Zarica Kranj B 2 : 1
JuRentA Bitnje : Preddvor 4 : 2
Visoko : Kondor Godešič 9 : 0
Naklo : Škofja Loka 0 : 0
Velesovo : Royal Sport DLN 0 : 1
Žiri : Britof 5 : 2
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan