align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 16. krog 26.04.17
   TEKMA: Šobec Lesce U14 - Škofja Loka - Medvode 0 : 2 (0 : 1)
   Kraj: LESCE - NA ŽAGI    Gledalcev: 35
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Lazarević Mile
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Šobec Lesce U14
Priimek in ime Rojen
  1  Mihajlović Siniša (V) 03.03.04
  2  Miličić Eržen Nejc (K) 10.12.03
  3  Maltar Žiga 23.01.04
  5  Pernuš Matej 07.05.03
  6  Pretnar Aljaž 13.04.03
  7  Rauh Ažbe 08.03.02
  8  Mohorič Gal 09.04.03
  9  Notersberg Tim 18.09.03
  10  Topić Nejc 06.03.03
  11  Blagojević Saša 26.03.04
  14  Fister Maks 30.04.03
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  2  Križaj Martin 05.10.02
  4  Bernik Bine 14.04.03
  6  Ziberi Arif 16.01.03
  7  Trdina Jaka 10.10.02
  8  Šlibar Tilen (K) 27.06.02
  10  Pipp Jan 20.12.02
  11  Hvasti Luka 26.11.02
  12  Babnik Miha (V) 07.01.02
  15  Japić Dino 10.08.02
  16  Kolenović Dino 24.06.02
  18  Alič Tristan 05.03.03
  Rezervni igralci
  13  Fister Tim 27.01.04
  15  Gorjanc Jan 22.04.04
  17  Livk Bine 16.10.04
  18  Humerca Matic 29.09.04
  19  Mulič Jan 10.02.03
  Rezervni igralci
  13  Mijić Tin 28.01.04
  14  Kimovec Maj 11.08.02
  99  Plestenjak Nik 14.08.02
   TRENER
   Šobec Lesce U14
   Đorđeski Vojislav
   Škofja Loka - Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Šobec Lesce U14
   Škofja Loka - Medvode
   0 : 1 11 - Hvasti Luka (33')
   0 : 2 2 - Križaj Martin (60')
   OPOMINJANI
   Šobec Lesce U14
   Škofja Loka - Medvode
   IZKLJUČENI
   Šobec Lesce U14
   Škofja Loka - Medvode
   MENJAVE
   Šobec Lesce U14
  Minuta  Igralec
  50'     18 - Humerca Matic
       10 - Topić Nejc
  61'     17 - Livk Bine
       7 - Rauh Ažbe
  65'     13 - Fister Tim
       2 - Miličić Eržen Nejc
  67'     15 - Gorjanc Jan
       9 - Notersberg Tim
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  48'     14 - Kimovec Maj
       16 - Kolenović Dino
  65'     13 - Mijić Tin
       10 - Pipp Jan
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan