align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 17. krog 07.05.17
   TEKMA: Sava Kranj - Šobec Lesce U14 3 : 2 (3 : 1)
   Kraj: Stražišče - ŠC Stražišče    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Žnidaršič Žiga
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime Rojen
  1  Knap Tibor (V) 29.06.04
  5  Glavan Tim 07.01.03
  6  Salihović Leon 28.04.03
  8  Duraković Nicolas 25.05.03
  9  Jeram Žan (K) 26.08.02
  10  Kondić Sergej 29.08.03
  13  Marinović Dejan 18.02.03
  15  Tadina Miha 13.08.02
  17  Petkovski Petar 29.12.03
  18  Kutnjak Mark 01.10.02
  20  Maksimović Dejan 14.10.02
   Šobec Lesce U14
Priimek in ime Rojen
  1  Mihajlović Siniša (V) 03.03.04
  2  Miličić Eržen Nejc (K) 10.12.03
  3  Maltar Žiga 23.01.04
  4  Pernuš Matej 07.05.03
  5  Blagojević Saša 26.03.04
  6  Pretnar Aljaž 13.04.03
  7  Topić Nejc 06.03.03
  8  Humerca Matic 29.09.04
  9  Notersberg Tim 18.09.03
  11  Mulič Jan 10.02.03
  16  Gorjanc Jan 22.04.04
  Rezervni igralci
  2  Pogačnik Izak 20.02.04
  11  Ramosaj Arigon 14.02.03
  19  Bolić Amadej 15.12.03
  Rezervni igralci
  13  Volmajer Jure 21.11.04
  14  Fister Tim 27.01.04
   TRENER
   Sava Kranj
   Kondić Rajko
   Šobec Lesce U14
   Đorđeski Vojislav
   STRELCI
   Sava Kranj
   1 : 0 9 - Jeram Žan (10')
   2 : 1 6 - Salihović Leon (21')
   3 : 1 6 - Salihović Leon (31')
   Šobec Lesce U14
   1 : 1 4 - Pernuš Matej (16')
   3 : 2 5 - Blagojević Saša (50')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
    2 - Pogačnik Izak (67')
   Šobec Lesce U14
    4 - Pernuš Matej (52')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Šobec Lesce U14
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Bolić Amadej
       18 - Kutnjak Mark
  54'     11 - Ramosaj Arigon
       6 - Salihović Leon
  61'     2 - Pogačnik Izak
       15 - Tadina Miha
   Šobec Lesce U14
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Volmajer Jure
       8 - Humerca Matic
  46'     14 - Fister Tim
       11 - Mulič Jan
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan