align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 16. krog 10.05.17
   TEKMA: NOGA Britof - Sava Kranj 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 40
   Glavni sodnik Vreček Bor
   1. pomočnik: Jamšek Blaž
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Perčič Nejc (V) 14.11.02
  2  Maček Aleš 29.06.03
  4  Mohorič Aleš 20.12.02
  5  Egart Juš 21.07.02
  6  Saje Jan 13.02.03
  10  Primožič Maj 30.06.03
  14  Anžič Nik (K) 01.03.02
  17  Snedic Jakob 25.07.04
  18  Zupanc Matic 11.03.03
  19  Lončarič Teo 16.11.02
  20  Žibert Jakob 03.05.03
   Sava Kranj
Priimek in ime Rojen
  1  Knap Tibor (V) 29.06.04
  4  Petkovski Filip 13.11.06
  5  Glavan Tim 07.01.03
  8  Duraković Nicolas 25.05.03
  9  Jeram Žan (K) 26.08.02
  10  Kondić Sergej 29.08.03
  13  Marinović Dejan 18.02.03
  15  Tadina Miha 13.08.02
  18  Kutnjak Mark 01.10.02
  20  Maksimović Dejan 14.10.02
  30  Milašinović Tim 26.10.02
  Rezervni igralci
  9  Knavs Matic 16.09.03
  12  Pristov Matic 11.08.03
  15  Cvek Andrej 31.03.03
  23  Elkasović Alen 25.09.02
  Rezervni igralci
  6  Salihović Leon 28.04.03
  11  Ramosaj Arigon 14.02.03
  12  Majstorović Dejan 07.02.02
  17  Perhoč Erik 08.03.02
  19  Bolić Amadej 15.12.03
  21  Biševac Jakša 06.10.03
   TRENER
   NOGA Britof
   Dojčinović Aleksandar
   Sava Kranj
   Vujović Miodrag
   STRELCI
   NOGA Britof
   1 : 0 20 - Žibert Jakob (33')
   Sava Kranj
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
   Sava Kranj
    20 - Maksimović Dejan (35')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Sava Kranj
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  36'     15 - Cvek Andrej
       19 - Lončarič Teo
  39'     23 - Elkasović Alen
       17 - Snedic Jakob
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  46'     19 - Bolić Amadej
       30 - Milašinović Tim
  60'     6 - Salihović Leon
       18 - Kutnjak Mark
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan