align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 18. krog 14.05.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Škofja Loka - Medvode 1 : 5 (0 : 3)
   Kraj: Jesenice - Pomežakla - umetna trava    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Rebec Jan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  4  Todorović Benjamin 08.08.02
  5  Kadirić Edin 21.02.02
  7  Kaltak Vahid 24.12.02
  8  Bullakaj Patrik 20.04.02
  9  Khodakhah Benjamin 29.09.02
  11  Podgoršek Aljaž 01.11.02
  12  Horvat Kris (V) 17.09.02
  14  Gorinjac Denis 01.10.02
  17  Živanović Igor (K) 17.01.02
  19  Jandrić Dejan 02.04.02
  20  Čampara Ajdin 13.05.02
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  2  Križaj Martin 05.10.02
  3  Debeljak Žiga 19.09.02
  4  Bernik Bine 14.04.03
  6  Ziberi Arif 16.01.03
  7  Trdina Jaka 10.10.02
  8  Šlibar Tilen (K) 27.06.02
  10  Pipp Jan 20.12.02
  11  Hvasti Luka 26.11.02
  12  Babnik Miha (V) 07.01.02
  15  Japić Dino 10.08.02
  18  Alič Tristan 05.03.03
  Rezervni igralci
  15  Sefič Patrick 23.11.02
  16  Nikše Nik 09.02.02
  Rezervni igralci
  16  Kolenović Dino 24.06.02
  99  Plestenjak Nik (V) 14.08.02
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Beširović Suad
   Škofja Loka - Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   0 : 2 14 - Gorinjac Denis (14') AG
   1 : 4 9 - Khodakhah Benjamin (50')
   Škofja Loka - Medvode
   0 : 1 18 - Alič Tristan (3')
   0 : 3 10 - Pipp Jan (28')
   0 : 4 11 - Hvasti Luka (40')
   1 : 5 12 - Babnik Miha (60')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    14 - Gorinjac Denis (40')
   Škofja Loka - Medvode
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Škofja Loka - Medvode
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     16 - Kolenović Dino
       7 - Trdina Jaka
  55'     99 - Plestenjak Nik
       4 - Bernik Bine
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
22. krog 27.05.17
Škofja Loka : Niko Železniki 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 3 : 1
Britof : Polet 1 : 5
Žiri : Naklo 1 : 0
JuRentA Bitnje : Visoko 0 : 1
Jecom Sport DLN : Preddvor 5 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan