align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 20. krog 21.05.17
   TEKMA: NOGA Britof - Šobec Lesce U14 2 : 0 (2 : 0)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Celjer Tilen
   1. pomočnik: Ovnik Mihael
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Perčič Nejc (V) 14.11.02
  2  Maček Aleš 29.06.03
  5  Egart Juš (K) 21.07.02
  6  Saje Jan 13.02.03
  8  Vasič Aljoša 05.10.02
  10  Primožič Maj 30.06.03
  14  Anžič Nik 01.03.02
  17  Snedic Jakob 25.07.04
  18  Zupanc Matic 11.03.03
  19  Lončarič Teo 16.11.02
  20  Žibert Jakob 03.05.03
   Šobec Lesce U14
Priimek in ime Rojen
  1  Mihajlović Siniša (V) 03.03.04
  2  Miličić Eržen Nejc (K) 10.12.03
  3  Maltar Žiga 23.01.04
  4  Pernuš Matej 07.05.03
  5  Fister Maks 30.04.03
  7  Mohorič Gal 09.04.03
  8  Mulič Jan 10.02.03
  10  Pretnar Aljaž 13.04.03
  11  Hojkar Jure 21.03.03
  18  Topić Nejc 06.03.03
  21  Notersberg Tim 18.09.03
  Rezervni igralci
  12  Pristov Matic 11.08.03
  15  Cvek Andrej 31.03.03
  23  Elkasović Alen 25.09.02
  Rezervni igralci
  14  Gorjanc Jan 22.04.04
  15  Livk Bine 16.10.04
  16  Fister Tim 27.01.04
  17  Blagojević Saša 26.03.04
  19  Volmajer Jure 21.11.04
   TRENER
   NOGA Britof
   Dojčinović Aleksandar
   Šobec Lesce U14
   Đorđeski Vojislav
   STRELCI
   NOGA Britof
   1 : 0 6 - Saje Jan (14') 11m
   2 : 0 5 - Egart Juš (28')
   Šobec Lesce U14
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    1 - Perčič Nejc (14')
    2 - Maček Aleš (68')
    20 - Žibert Jakob (70')
   Šobec Lesce U14
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Šobec Lesce U14
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  36'     15 - Cvek Andrej
       19 - Lončarič Teo
  44'     23 - Elkasović Alen
       8 - Vasič Aljoša
   Šobec Lesce U14
  Minuta  Igralec
  30'     16 - Fister Tim
       18 - Topić Nejc
  36'     19 - Volmajer Jure
       8 - Mulič Jan
  40'     17 - Blagojević Saša
       11 - Hojkar Jure
  59'     14 - Gorjanc Jan
       2 - Miličić Eržen Nejc
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan