align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 21. krog 31.05.17
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Triglav Domplan 1 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Godešič - Na Produ    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Buzadžija Bojan
   1. pomočnik: Pahulje Erazem
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  2  Križaj Martin 05.10.02
  3  Debeljak Žiga 19.09.02
  4  Bernik Bine 14.04.03
  6  Ziberi Arif 16.01.03
  7  Trdina Jaka 10.10.02
  8  Šlibar Tilen (K) 27.06.02
  11  Hvasti Luka 26.11.02
  15  Japić Dino 10.08.02
  16  Kolenović Dino 24.06.02
  18  Alič Tristan 05.03.03
  99  Plestenjak Nik (V) 14.08.02
   Triglav Domplan
Priimek in ime Rojen
  1  Krčar Žan (V) 22.01.03
  2  Drinovec Aljaž 04.02.03
  5  Rahmanović Rino (K) 05.07.03
  7  Kotnik Jan 13.03.03
  8  Čadež Jaroš 22.02.03
  9  Frlic Kristijan 17.03.03
  11  Harambašić Edin 15.05.03
  14  Gašperin Tim 13.02.03
  16  Sajovic Domen 11.01.03
  17  Bunić Žan 14.12.03
  18  Kovačič Bine 09.02.03
  Rezervni igralci
  13  Babnik Miha 07.01.02
  Rezervni igralci
  3  Gartner Anže 14.02.03
  4  Marković Ivano 22.09.03
  10  Fuchs Nico 15.01.03
  13  Perić Luka 23.05.03
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Hirkić Sandi
   Triglav Domplan
   Krcić Almir
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 0 11 - Hvasti Luka (25')
   Triglav Domplan
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
    2 - Križaj Martin (45')
   Triglav Domplan
    8 - Čadež Jaroš (47')
    18 - Kovačič Bine (57')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   Triglav Domplan
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     13 - Babnik Miha
       18 - Alič Tristan
   Triglav Domplan
  Minuta  Igralec
  43'     13 - Perić Luka
       16 - Sajovic Domen
  49'     3 - Gartner Anže
       11 - Harambašić Edin
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan