align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 5. krog 25.09.16
   TEKMA: NOGA Britof - Šobec Lesce U14 1 : 0 (0 : 0)
   Kraj: Britof - NK Britof    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Dolenc Žak
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   NOGA Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Perčič Nejc (V) 14.11.02
  5  Mohorič Aleš (K) 20.12.02
  6  Saje Jan 13.02.03
  8  Vasič Aljoša 05.10.02
  9  Knavs Matic 16.09.03
  10  Primožič Maj 30.06.03
  11  Maček Aleš 29.06.03
  16  Arzenšek Lovro 26.08.03
  18  Zupanc Matic 11.03.03
  19  Lončarič Teo 16.11.02
  20  Žibert Jakob 03.05.03
   Šobec Lesce U14
Priimek in ime Rojen
  2  Miličić Eržen Nejc 10.12.03
  5  Fister Maks 30.04.03
  7  Topić Nejc 06.03.03
  8  Zakotnik Lin (K) 16.04.02
  9  Notersberg Tim 18.09.03
  10  Markič Kristjan 05.02.02
  12  Miličić Eržen Luka (V) 24.06.02
  14  Maltar Žiga 23.01.04
  16  Pretnar Aljaž 13.04.03
  17  Blagojević Saša 26.03.04
  20  Hojkar Jure 21.03.03
  Rezervni igralci
  2  Cvek Andrej 31.03.03
  4  Egart Juš 21.07.02
  7  Anžič Nik 01.03.02
  Rezervni igralci
  1  Persyn Miha (V) 02.03.03
  3  Livk Bine 16.10.04
  11  Potočnik Matija 05.09.02
  13  Rauh Ažbe 08.03.02
   TRENER
   NOGA Britof
   Dojčinović Aleksandar
   Šobec Lesce U14
   Đorđeski Vojislav
   STRELCI
   NOGA Britof
   1 : 0 18 - Zupanc Matic (61')
   Šobec Lesce U14
   OPOMINJANI
   NOGA Britof
    20 - Žibert Jakob (58')
    10 - Primožič Maj (63')
   Šobec Lesce U14
    17 - Blagojević Saša (60')
   IZKLJUČENI
   NOGA Britof
   Šobec Lesce U14
   MENJAVE
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  36'     4 - Egart Juš
       19 - Lončarič Teo
  51'     7 - Anžič Nik
       9 - Knavs Matic
   Šobec Lesce U14
  Minuta  Igralec
  46'     13 - Rauh Ažbe
       7 - Topić Nejc
  55'     3 - Livk Bine
       20 - Hojkar Jure
  60'     11 - Potočnik Matija
       14 - Maltar Žiga
  66'     1 - Persyn Miha
       12 - Miličić Eržen Luka
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan