align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 6. krog 02.10.16
   TEKMA: Zarica Kranj - Šobec Lesce U14 1 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Kranj - Športni park Zarica    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Flajnik Bine
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime Rojen
  1  Rooss Juš (V) 05.12.03
  2  Lukan Jan 29.01.03
  4  Maček Tilen 10.02.03
  7  Mehani Valdrin 01.06.02
  10  Bernik Žan Matic (K) 14.03.02
  12  Grašič Martin 01.02.03
  21  Stanovnik Lenart 07.05.03
  23  Stojanov Kristjan 22.11.03
  30  Oštir Nace 01.12.03
  31  Idrizoski Edin 04.08.03
  80  Oblak Aljoša 10.09.02
   Šobec Lesce U14
Priimek in ime Rojen
  2  Miličić Eržen Nejc 10.12.03
  3  Fister Maks 30.04.03
  5  Rauh Ažbe 08.03.02
  7  Topić Nejc 06.03.03
  8  Markič Kristjan 05.02.02
  9  Notersberg Tim (K) 18.09.03
  10  Pretnar Aljaž 13.04.03
  11  Markež Aljoša 16.08.02
  12  Persyn Miha (V) 02.03.03
  14  Pernuš Matej 07.05.03
  17  Blagojević Saša 26.03.04
  Rezervni igralci
  5  Dizdarević Alen 05.08.03
  8  Klemenc Tomi 30.03.03
  17  Košica Luka 28.05.03
  19  Demšar Jurij 30.12.03
  22  Turšič Tevž 29.12.03
  Rezervni igralci
  4  Maltar Žiga 23.01.04
  15  Volmajer Jure 21.11.04
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ulaškar David
   Šobec Lesce U14
   Đorđeski Vojislav
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 7 - Mehani Valdrin (50')
   Šobec Lesce U14
   1 : 1 9 - Notersberg Tim (54')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce U14
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Šobec Lesce U14
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  35'     19 - Demšar Jurij
       2 - Lukan Jan
  55'     8 - Klemenc Tomi
       7 - Mehani Valdrin
  58'     17 - Košica Luka
       30 - Oštir Nace
  68'     5 - Dizdarević Alen
       23 - Stojanov Kristjan
   Šobec Lesce U14
  Minuta  Igralec
  35'     15 - Volmajer Jure
       14 - Pernuš Matej
  50'     4 - Maltar Žiga
       7 - Topić Nejc
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan