align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 6. krog 02.10.16
   TEKMA: Sava Kranj - NOGA Britof 0 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Stražišče - ŠC Stražišče    Gledalcev: 25
   Glavni sodnik Krsnik Luka
   1. pomočnik: Majnik Jaka
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime Rojen
  5  Glavan Tim 07.01.03
  6  Salihović Leon 28.04.03
  8  Duraković Nicolas 25.05.03
  9  Jeram Žan (K) 26.08.02
  10  Kondić Sergej 29.08.03
  12  Majstorović Dejan (V) 07.02.02
  13  Marinović Dejan 18.02.03
  15  Tadina Miha 13.08.02
  17  Petkovski Petar 29.12.03
  18  Kutnjak Mark 01.10.02
  30  Milašinović Tim 26.10.02
   NOGA Britof
Priimek in ime Rojen
  1  Perčič Nejc (V) 14.11.02
  5  Mohorič Aleš (K) 20.12.02
  6  Saje Jan 13.02.03
  8  Vasič Aljoša 05.10.02
  9  Knavs Matic 16.09.03
  10  Primožič Maj 30.06.03
  11  Maček Aleš 29.06.03
  16  Arzenšek Lovro 26.08.03
  18  Zupanc Matic 11.03.03
  19  Lončarič Teo 16.11.02
  20  Žibert Jakob 03.05.03
  Rezervni igralci
  0  Pogačnik Izak 20.02.04
  7  Boškan Darko 09.05.04
  11  Ramosaj Arigon 14.02.03
  14  Hribernik Žiga 23.01.03
  21  Biševac Jakša 06.10.03
  Rezervni igralci
  2  Cvek Andrej 31.03.03
  4  Egart Juš 21.07.02
  14  Anžič Nik 01.03.02
  15  Elkasović Alen 25.09.02
   TRENER
   Sava Kranj
   Gogič Milan
   NOGA Britof
   Dojčinović Aleksandar
   STRELCI
   Sava Kranj
   NOGA Britof
   0 : 1 4 - Egart Juš (48')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   NOGA Britof
    6 - Saje Jan (52')
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   NOGA Britof
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  36'     21 - Biševac Jakša
       15 - Tadina Miha
  36'     11 - Ramosaj Arigon
       8 - Duraković Nicolas
  60'     14 - Hribernik Žiga
       10 - Kondić Sergej
  64'     7 - Boškan Darko
       11 - Ramosaj Arigon
   NOGA Britof
  Minuta  Igralec
  22'     4 - Egart Juš
       19 - Lončarič Teo
  67'     14 - Anžič Nik
       9 - Knavs Matic
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan