align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 7. krog 09.10.16
   TEKMA: Jesenice A - Škofja Loka - Medvode 2 : 5 (0 : 2)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Manojlović Dejan
   1. pomočnik: Praštalo Dušan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Jesenice A
Priimek in ime Rojen
  1  Horvat Kris (V) 17.09.02
  3  Sefič Patrick 23.11.02
  7  Kaltak Vahid 24.12.02
  9  Khodakhah Benjamin (K) 29.09.02
  10  Klarić Mateo 06.04.02
  11  Čampara Ajdin 13.05.02
  13  Bilbija Uroš 17.06.02
  14  Gorinjac Denis 01.10.02
  16  Podgoršek Aljaž 01.11.02
  17  Živanović Igor 17.01.02
  20  Stojanović Julijan 28.06.02
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  2  Križaj Martin 05.10.02
  3  Debeljak Žiga 19.09.02
  4  Bernik Bine 14.04.03
  6  Ziberi Arif 16.01.03
  7  Trdina Jaka 10.10.02
  9  Alič Tristan 05.03.03
  11  Hvasti Luka 26.11.02
  12  Babnik Miha (V) 07.01.02
  15  Japić Dino 10.08.02
  17  Šlibar Tilen (K) 27.06.02
  18  Bajt Maj 29.08.02
  Rezervni igralci
  18  Jandrić Dejan 02.04.02
  19  Nikše Nik 09.02.02
  Rezervni igralci
  14  Kimovec Maj 11.08.02
  99  Plestenjak Nik (V) 14.08.02
   TRENER
   Jesenice A
   Beširović Suad
   Škofja Loka - Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Jesenice A
   1 : 2 9 - Khodakhah Benjamin (37')
   2 : 4 17 - Živanović Igor (59')
   Škofja Loka - Medvode
   0 : 1 18 - Bajt Maj (20')
   0 : 2 9 - Alič Tristan (31')
   1 : 3 9 - Alič Tristan (41')
   1 : 4 11 - Hvasti Luka (45')
   2 : 5 9 - Alič Tristan (60')
   OPOMINJANI
   Jesenice A
   Škofja Loka - Medvode
   IZKLJUČENI
   Jesenice A
   Škofja Loka - Medvode
   MENJAVE
   Jesenice A
  Minuta  Igralec
  36'     19 - Nikše Nik
       3 - Sefič Patrick
  54'     18 - Jandrić Dejan
       14 - Gorinjac Denis
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Kimovec Maj
       3 - Debeljak Žiga
  52'     99 - Plestenjak Nik
       12 - Babnik Miha
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan