align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 8. krog 12.10.16
   TEKMA: Zarica Kranj - Sava Kranj 1 : 2 (1 : 0)
   Kraj: Stražišče - ŠC Stražišče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Pirc Matic
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Zarica Kranj
Priimek in ime Rojen
  1  Rooss Juš (V) 05.12.03
  2  Lukan Jan 29.01.03
  4  Maček Tilen 10.02.03
  6  Jaklič Kristjan 07.08.02
  7  Mehani Valdrin 01.06.02
  10  Bernik Žan Matic (K) 14.03.02
  12  Grašič Martin 01.02.03
  21  Stanovnik Lenart 07.05.03
  30  Oštir Nace 01.12.03
  31  Idrizoski Edin 04.08.03
  80  Oblak Aljoša 10.09.02
   Sava Kranj
Priimek in ime Rojen
  5  Glavan Tim 07.01.03
  6  Salihović Leon 28.04.03
  9  Jeram Žan (K) 26.08.02
  10  Kondić Sergej 29.08.03
  11  Ramosaj Arigon 14.02.03
  12  Majstorović Dejan (V) 07.02.02
  13  Marinović Dejan 18.02.03
  15  Tadina Miha 13.08.02
  18  Kutnjak Mark 01.10.02
  21  Biševac Jakša 06.10.03
  30  Milašinović Tim 26.10.02
  Rezervni igralci
  5  Dizdarević Alen 05.08.03
  8  Klemenc Tomi 30.03.03
  9  Peterc Nejc 10.03.03
  13  Bexheti Ilber 08.02.03
  14  Jenko Martin 01.12.03
  19  Demšar Jurij 30.12.03
  45  Vizovišek Anej 02.09.03
  Rezervni igralci
  14  Hribernik Žiga 23.01.03
   TRENER
   Zarica Kranj
   Ulaškar David
   Sava Kranj
   Gogič Milan
   STRELCI
   Zarica Kranj
   1 : 0 7 - Mehani Valdrin (13')
   Sava Kranj
   1 : 1 6 - Salihović Leon (37')
   1 : 2 9 - Jeram Žan (55')
   OPOMINJANI
   Zarica Kranj
    7 - Mehani Valdrin (45')
   Sava Kranj
    12 - Majstorović Dejan (67')
   IZKLJUČENI
   Zarica Kranj
   Sava Kranj
   MENJAVE
   Zarica Kranj
  Minuta  Igralec
  33'     8 - Klemenc Tomi
       80 - Oblak Aljoša
  47'     9 - Peterc Nejc
       30 - Oštir Nace
  50'     13 - Bexheti Ilber
       7 - Mehani Valdrin
  57'     45 - Vizovišek Anej
       31 - Idrizoski Edin
  60'     5 - Dizdarević Alen
       2 - Lukan Jan
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  52'     14 - Hribernik Žiga
       11 - Ramosaj Arigon
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan