align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 9. krog 17.10.16
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Šobec Lesce U14 3 : 0 (1 : 0)
   Kraj: Godešič - Godešič    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Kolenović Edi
   1. pomočnik: Jelovčan Tadej
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Babnik Miha (V,K) 07.01.02
  3  Debeljak Žiga 19.09.02
  5  Bernik Bine 14.04.03
  6  Ziberi Arif 16.01.03
  7  Trdina Jaka 10.10.02
  8  Šlibar Tilen 27.06.02
  10  Pipp Jan 20.12.02
  11  Hvasti Luka 26.11.02
  15  Japić Dino 10.08.02
  16  Kolenović Dino 24.06.02
  18  Bajt Maj 29.08.02
   Šobec Lesce U14
Priimek in ime Rojen
  1  Pivk Luka (V) 14.02.02
  2  Miličić Eržen Nejc 10.12.03
  3  Markič Kristjan 05.02.02
  4  Volmajer Jure 21.11.04
  5  Fister Maks (K) 30.04.03
  7  Topić Nejc 06.03.03
  9  Notersberg Tim 18.09.03
  10  Pretnar Aljaž 13.04.03
  15  Mohorič Gal 09.04.03
  17  Blagojević Saša 26.03.04
  21  Maltar Žiga 23.01.04
  Rezervni igralci
  9  Kimovec Maj 11.08.02
  99  Plestenjak Nik (V) 14.08.02
  Rezervni igralci
  11  Markež Aljoša 16.08.02
  13  Rauh Ažbe 08.03.02
  14  Pernuš Matej 07.05.03
  18  Potočnik Matija 05.09.02
  20  Mulič Jan 10.02.03
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Hirkić Sandi
   Šobec Lesce U14
   Đorđeski Vojislav
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 0 7 - Trdina Jaka (34')
   2 : 0 10 - Pipp Jan (40')
   3 : 0 18 - Bajt Maj (45')
   Šobec Lesce U14
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
   Šobec Lesce U14
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   Šobec Lesce U14
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  55'     99 - Plestenjak Nik
       1 - Babnik Miha
  55'     9 - Kimovec Maj
       16 - Kolenović Dino
   Šobec Lesce U14
  Minuta  Igralec
  36'     14 - Pernuš Matej
       10 - Pretnar Aljaž
  55'     11 - Markež Aljoša
       3 - Markič Kristjan
  64'     20 - Mulič Jan
       7 - Topić Nejc
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
22. krog 27.05.17
Škofja Loka : Niko Železniki 4 : 0
SIJ Acroni Jesenice : Bohinj 3 : 1
Britof : Polet 1 : 5
Žiri : Naklo 1 : 0
JuRentA Bitnje : Visoko 0 : 1
Jecom Sport DLN : Preddvor 5 : 4
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan