align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 10. krog 23.10.16
   TEKMA: Sava Kranj - Škofja Loka - Medvode 0 : 5 (0 : 0)
   Kraj: Stražišče - ŠC Stražišče    Gledalcev: 20
   Glavni sodnik Potočnik Aljaž
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Sava Kranj
Priimek in ime Rojen
  5  Glavan Tim 07.01.03
  6  Salihović Leon 28.04.03
  8  Duraković Nicolas 25.05.03
  10  Kondić Sergej 29.08.03
  11  Ramosaj Arigon 14.02.03
  12  Majstorović Dejan (V,K) 07.02.02
  13  Marinović Dejan 18.02.03
  14  Hribernik Žiga 23.01.03
  15  Tadina Miha 13.08.02
  17  Petkovski Petar 29.12.03
  18  Kutnjak Mark 01.10.02
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  3  Debeljak Žiga 19.09.02
  4  Bernik Bine 14.04.03
  6  Ziberi Arif 16.01.03
  7  Trdina Jaka 10.10.02
  8  Šlibar Tilen (K) 27.06.02
  10  Pipp Jan 20.12.02
  11  Hvasti Luka 26.11.02
  14  Kimovec Maj 11.08.02
  15  Japić Dino 10.08.02
  16  Kolenović Dino 24.06.02
  99  Plestenjak Nik (V) 14.08.02
  Rezervni igralci
  4  Perhoč Erik 08.03.02
  7  Boškan Darko 09.05.04
  20  Bešić Adis 23.07.02
  21  Biševac Jakša 06.10.03
  Rezervni igralci
  1  Babnik Miha (V) 07.01.02
  18  Alič Tristan 05.03.03
   TRENER
   Sava Kranj
   Gogič Milan
   Škofja Loka - Medvode
   Hirkić Sandi
   STRELCI
   Sava Kranj
   Škofja Loka - Medvode
   0 : 1 16 - Kolenović Dino (38')
   0 : 2 7 - Trdina Jaka (42')
   0 : 3 16 - Kolenović Dino (58')
   0 : 4 10 - Pipp Jan (60')
   0 : 5 18 - Alič Tristan (69')
   OPOMINJANI
   Sava Kranj
   Škofja Loka - Medvode
   IZKLJUČENI
   Sava Kranj
   Škofja Loka - Medvode
   MENJAVE
   Sava Kranj
  Minuta  Igralec
  43'     21 - Biševac Jakša
       14 - Hribernik Žiga
  50'     4 - Perhoč Erik
       11 - Ramosaj Arigon
  55'     20 - Bešić Adis
       13 - Marinović Dejan
  58'     7 - Boškan Darko
       15 - Tadina Miha
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  36'     18 - Alič Tristan
       14 - Kimovec Maj
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan