align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 11. krog 30.10.16
   TEKMA: Škofja Loka - Medvode - Šenčur 2 : 1 (0 : 0)
   Kraj: Godešič - Godešič    Gledalcev: 50
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Buzadžija Bojan
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   Škofja Loka - Medvode
Priimek in ime Rojen
  1  Babnik Miha (V) 07.01.02
  3  Debeljak Žiga 19.09.02
  4  Bernik Bine 14.04.03
  6  Ziberi Arif 16.01.03
  7  Trdina Jaka 10.10.02
  9  Bajt Maj 29.08.02
  10  Šlibar Tilen (K) 27.06.02
  11  Hvasti Luka 26.11.02
  15  Japić Dino 10.08.02
  16  Kolenović Dino 24.06.02
  18  Alič Tristan 05.03.03
   Šenčur
Priimek in ime Rojen
  1  Balkovec Urh (V) 03.09.04
  3  Stanković Mark 04.07.03
  4  Puka Valmir 28.07.03
  5  Gantar Lenart 24.01.03
  6  Demšar Amadej 19.01.03
  7  Savinšek Mark (K) 04.07.02
  8  Ajdovec Nejc 07.10.02
  9  Ajdovec Jan 18.04.03
  15  Draksler Benjamin 14.04.03
  17  Zupanec Vili 30.01.02
  20  Križnar Žan 29.03.03
  Rezervni igralci
  14  Kimovec Maj 11.08.02
  17  Ovčar Timotej 27.03.02
  99  Plestenjak Nik (V) 14.08.02
  Rezervni igralci
  11  Kabashi Blend 29.01.03
  14  Kuzma Žan 27.02.03
  18  Jenko Domen 10.10.03
  21  Remic Jernej 08.04.03
  25  Gashi Pllumbi 17.07.03
  27  Kastelic Miha 10.07.03
   TRENER
   Škofja Loka - Medvode
   Hirkić Sandi
   Šenčur
   Mubi Narsej
   STRELCI
   Škofja Loka - Medvode
   1 : 0 11 - Hvasti Luka (39')
   2 : 0 11 - Hvasti Luka (45') 11m
   Šenčur
   2 : 1 21 - Remic Jernej (59')
   OPOMINJANI
   Škofja Loka - Medvode
    15 - Japić Dino (8')
    7 - Trdina Jaka (32')
    16 - Kolenović Dino (57')
    4 - Bernik Bine (63')
    10 - Šlibar Tilen (70')
   Šenčur
    4 - Puka Valmir (44')
   IZKLJUČENI
   Škofja Loka - Medvode
   Šenčur
    4 - Puka Valmir (44')
   MENJAVE
   Škofja Loka - Medvode
  Minuta  Igralec
  68'     14 - Kimovec Maj
       9 - Bajt Maj
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  46'     25 - Gashi Pllumbi
       8 - Ajdovec Nejc
  47'     21 - Remic Jernej
       20 - Križnar Žan
  51'     11 - Kabashi Blend
       15 - Draksler Benjamin
  55'     18 - Jenko Domen
       9 - Ajdovec Jan
  62'     27 - Kastelic Miha
       25 - Gashi Pllumbi
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan