align=  align=  align=
 align=  align=  align=  align=  align=  align=
TEKMOVANJA
  ZAPISNIK  1.GNL - starejši dečki U15 2016/17
  Zapisnik: 13. krog 09.04.17
   TEKMA: SIJ Acroni Jesenice - Šenčur 0 : 3 (0 : 1)
   Kraj: Jesenice - Podmežakla    Gledalcev: 30
   Glavni sodnik Brezar Davor
   1. pomočnik: Kalan Miha
   2. pomočnik:
   Delegat:
   POSTAVI
   SIJ Acroni Jesenice
Priimek in ime Rojen
  4  Todorović Benjamin 08.08.02
  5  Kadirić Edin 21.02.02
  7  Kaltak Vahid 24.12.02
  9  Khodakhah Benjamin (K) 29.09.02
  11  Podgoršek Aljaž 01.11.02
  12  Horvat Kris (V) 17.09.02
  13  Bilbija Uroš 17.06.02
  14  Gorinjac Denis 01.10.02
  17  Živanović Igor 17.01.02
  19  Nikše Nik 09.02.02
  20  Čampara Ajdin 13.05.02
   Šenčur
Priimek in ime Rojen
  1  Eling Tim (V) 03.07.03
  2  Stanković Mark 04.07.03
  3  Kastelic Miha 10.07.03
  4  Zupanec Vili 30.01.02
  5  Gantar Lenart 24.01.03
  10  Šunkar Jaka 21.08.03
  11  Ajdovec Nejc 07.10.02
  14  Ajdovec Jan 18.04.03
  17  Puka Valmir 28.07.03
  18  Draksler Benjamin 14.04.03
  20  Demšar Amadej (K) 19.01.03
  Rezervni igralci
  3  Sefič Patrick 23.11.02
  15  Bullakaj Patrik 20.04.02
  Rezervni igralci
  6  Jenko Domen 10.10.03
  8  Gashi Pllumbi 17.07.03
  9  Kuzma Žan 27.02.03
  12  Pirc Marko (V) 26.05.05
  15  Križnar Žan 29.03.03
  25  Šoštarič Urban 31.01.04
   TRENER
   SIJ Acroni Jesenice
   Beširović Suad
   Šenčur
   Mubi Narsej
   STRELCI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šenčur
   0 : 1 3 - Kastelic Miha (2')
   0 : 2 14 - Ajdovec Jan (41')
   0 : 3 8 - Gashi Pllumbi (66')
   OPOMINJANI
   SIJ Acroni Jesenice
    4 - Todorović Benjamin (33')
   Šenčur
   IZKLJUČENI
   SIJ Acroni Jesenice
   Šenčur
   MENJAVE
   SIJ Acroni Jesenice
  Minuta  Igralec
  36'     3 - Sefič Patrick
       11 - Podgoršek Aljaž
  50'     15 - Bullakaj Patrik
       14 - Gorinjac Denis
   Šenčur
  Minuta  Igralec
  38'     25 - Šoštarič Urban
       2 - Stanković Mark
  46'     6 - Jenko Domen
       18 - Draksler Benjamin
  51'     9 - Kuzma Žan
       10 - Šunkar Jaka
  55'     8 - Gashi Pllumbi
       3 - Kastelic Miha
  61'     12 - Pirc Marko
       1 - Eling Tim
REZULTATI
GNL-člani 2016/17
23. krog 03.06.17
Zarica Kranj B : Škofja Loka 3 : 0
Preddvor : Britof 1 : 0
Bohinj : Žiri 1 : 1
Naklo : JuRentA Bitnje 0 : 2
Visoko : SIJ Acroni Jesenice 1 : 3
Polet : Kondor Godešič 3 : 4
Niko Železniki : Jecom Sport DLN 2 : 1
   Copyright© 2014 MNZ Gorenjska Kranj    Izvedba © Dejan